Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi İş İlanları & Personel Alımları;

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane, 12 ameliyathanesi, 350 yatak kapasitesi, 150 kişi kapasiteli konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta transport sistemi, şehir dışından gelen hasta yakınları için misafirhaneleriyle, hizmet vermektedir. Hastane, 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak standartlaştırmıştır. 2009 yılında; Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulmuş Sağlıkta Hizmet Kalite Standartları (SHKS) kapsamında yapılan değerlendirmeler neticesinde A sınıfı hastane ünvanını almıştır. 2014 yılında Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi olmuştur. 3-7 Nisan 2017 tarihinde başarılı bir denetim geçirerek  Uluslararası alanda kabül gören ve bilinilirliği en yüksek olan değerlendirme modeli JOINT COMMISSION INTERNATIONAL (JCI) akreditasyon belgesini almıştır.

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi İş Başvurusu

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Sterilizasyon Elemanı: Kullanılan araçların steril edilmesi ve temizlenmesi ile ilgili süreçleri takip edebilecek “Sterilizasyon Elemanı” aranmaktadır. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;

Genel Nitelikler:

 • En az Sağlık Lisesi veya önlisans mezunu,
 • Tercihen alanında en az 1 yıl ameliyathane deneyimine sahip,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Güleryüzlü ve iletişimi güçlü.
 • Hasta memnuniyetini çalışmalarında ön planda tutarak kalite odaklı çalışan.
Check Up İdari Bölüm Sorumlusu: Sağlıkta dünyaca tanınan JCI (Joint Commission International) akreditasyon belgesine sahip olan Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa hastanemizde görevlendirilmek üzere;
 • Check-Up bölümünde kullanılacak formların / onamların bulundurulması, güncellenmesini sağlayacak,
 • Check-Up bölümüne başvuran hastalara acil kriterlerine uygun olarak hızlı, etkin ve kapsamlı tıbbi teşhis, müdahale, tedavi ve müşahede hizmeti verecek,
 • İlgili bölümlerde hastaların hızlı ve etkin sağlık hizmeti almasının organizasyonuna yardımcı olacak,
 • Check-Up bölümüne başvuran hastaların anlaşmalı sigortaları ile gerekli provizyon işlemlerinin yapılmasında koordinasyonu sağlayacak,
 •  Hastaların işlemlerini doğru ve kısa sürede yaptırmalarına yardımcı olacak,
 •  Hastanenin tüm birimleriyle koordine olarak çalışacak,
 • “Hasta Memnuniyet, Ölçme, Analiz Ve İyileştirme Prosedürüne” uyacak. Check Up İdari Bölüm Sorumlusu aramaktayız.

Genel Nitelikler:

 • Lisans mezunu olmak,
 • Sağlık Sektöründe en az 5yıl; tercihen Check- Up bölümünde çalışmış olmak,
 • Bilgisayar, Ofis Programları (Word, Excel, P.Point, Microsoft Outlook), Hastane Bilgi Yönetim Sistemi programlarını iyi seviyede biliyor olmak.
Çağrı Merkezi Uzmanı
Mekanik Teknisyeni
Transfüzyon Merkezi Laboratuvar Teknikeri
Ebe
Resepsiyonist
Servis Garsonu

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir