Oski Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Oski Personel Alımı ve İş İlanlarıOski İş İlanları & Personel Alımları;

Oski bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Oski tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Ordu il sınırlarındaki önemli akarsu havzaları olarak Melet Irmağı ana kolu ile Bolaman, Turnasuyu, Elekçi ve Karakuş havzaları sayılabilir. Ayrıca bu akarsuların birçok yan kolları bulunmakta olup toplamda bu yan kollarla birlikte Ordu ilindeki akarsu toplamı 34 adettir. Ordu İlinde kentsel nüfus 742.341 kişidir. İçmesuyu kaynaklarındaki ham sular gerekli arıtma işlemleri için Arıtma tesislerine isale edilerek içilebilir standartlara getirilip kullanıma verilmektedir. 19 ilçeden oluşan Ordu ilinde toplam 24 adet içmesuyu arıtma tesisi bulunmaktadır. 8 adet paket, 9 adet hızlı kum filtreli ve 7 adet yavaş kum filtreli arıtma tesisi mevcuttur. 2019 yılına kadar yavaş kum filtreli arıtma tesisleri, modernize edilerek hızlı kum filtreli arıtma tesisine dönüştürülmesi planlanmaktadır.
Altınordu İlçe merkezine hizmet veren Altınordu İçmesuyu Arıtma tesisinde yıllık 17.344.800 m³ su arıtılmaktadır. Arıtma tesislerinde yüzeysel sular arıtılmaktadır. DSİ tarafından 7 Gölet projesi yakın zamanda hayata geçirilecek olup, arıtma tesislerinin kaynakları bu yönde değiştirilecektir. Sondaj kuyusu ve keson kuyulardan terfi edilen yıllık 37.843.200 m³ yeraltısuyu ile kentsel kullanım karşılanmaktadır. Ordu İlinde 735 yerleşim biriminde farklı miktarlarda cazibeli içmesuyu temini mevcut olup, kaynak suyu mevcut depolara isale edilmektedir. 150 yerleşim biriminde membadan veya 76 Derin-Keson kuyudan 111 terfili içmesuyu tesisi bulunmaktadır.
Ordu ilinde bulunan 735 mahallede 552 adet klorlama noktasında klorlama yapılmaktadır. Altınordu ve Ünye de bulunan 2 İçme Suyu Arıtma Tesisimizde Gaz klorlama  uygulanırken diğer 550 noktada sıvı klorlama uygulanmaktadır.

Oski İş Başvurusu

Oski iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Oski bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Oski dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Şubeler ve Şeflikleri:

  • İkizce Şefliği
  • Çaybaşı Şefliği
  • Akkuş Şefliği
  • Tekkiraz Şefliği
  • Aybastı Şefliği
  • Korgan Şefliği
  • Kabataş Şefliği
  • Kumru Şefliği
  • Çamaş Şefliği
  • Çatalpınar Şefliği

Ordu Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Oski , çalışma olanakları sayesinde çok sayıda kişinin çalışmak istediği bir kamu kurumuna dönüşmüştür. Her sene bünyesine çok sayıda iş başvurusu gerçekleştirilmektedir.  Oski çok sayıda kişiye staj ve iş olanakları sunmakta olan bir kurumdur. İlanlar yayınladığı an iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm detaylar Oski web adresi olan https://www.oski.gov.tr/default.aspx sitesinde yayınlanacaktır. Aynı zamanda Oski iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

OSKİ personel alımı yaparken istediği belgeler;

 1. Nüfus cüzdan fotokopisi
 2. Noter Tasdikli Diploma
 3. Sağlık raporu
 4. KPSS sonuç belgesi
 5. Mesleki yeterlilik belgesi
 6. 6 adet fotoğraf
 7. Adres Beyanı
 8. Askerlik Durum Beyanı (Erkekler için)
 9. Adli sicil kaydı Beyanı
 10. Kan grubu kartı
 11. Aile yardımı bildirimi
 12. Aile durumunu bildirir belge
 13. Etik sözleşme
 14. SGK sigorta nosu belgesi

Engelli, Eski Hükümlü veya Terör Mağduru İşçi alımı için gerekli belgeler ise;

 1. Engelli, eski hükümlü veya terör mağduru belgesi
 2. Nüfus cüzdan fotokopisi
 3. Noter Tasdikli Diploma
 4. Sağlık raporu
 5. KPSS sonuç belgesi
 6. Mesleki yeterlilik belgesi
 7. 6 adet fotoğraf
 8. Adres Beyanı
 9. Askerlik Durum Beyanı (Erkekler için)
 10. Adli sicil kaydı Beyanı
 11. Kan grubu kartı
 12. Aile yardımı bildirimi
 13. Aile durumunu bildirir belge
 14. Etik Sözleşme
 15. SGK Sigorta nosu belgesi

Oski İş Başvuru Formu

Oski iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Oski üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir