Nurol Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Nurol Personel Alımı ve İş İlanlarıNurol İş İlanları & Personel Alımları;

Nurol bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Nurol tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Yarım asrı aşkın geçmişiyle, inşaat ve taahhüt, gayrimenkul yatırımları, savunma sanayi, enerji ve madencilik, turizm ve finans olarak 6 ana sektördeki hizmetleriyle, 35’ten fazla şirket ve iştirakiyle, sayıları 15.000’e yaklaşan yerli ve yabancı çalışanıyla, yarattığı toplumsal ve ekonomik değerlerin kalitesiyle bilinen bir şirketler topluluğudur.

Nurol İş Başvurusu

Nurol iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Nurol bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Nurol dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Genel Başvuru (Mavi Yaka):  Bu ilan genel başvuru ilanı olup, belli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Yapılan başvurular aday veri tabanımızda tutulup niteliklerinize uygun açık bir pozisyonumuz olması halinde başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

  • Meslek Yüksek Okulu, Endüstri Meslek Lisesi ve Teknik Liselerin Motor, Kaynak, Metal/Metal İşleri, Elektrik/Elektronik, Torna Tesviye, Oto Boyacılığı veya Otomotiv bölümlerinden mezun
  • Tercihen konusunda ve/veya alanında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Mesleki
  • Yeterlilik (Ustalık/Kalfalık/Forklift/ İşyeri Açma) Belgesi olan
  • Vardiyalı çalışabilecek ve seyahat engeli olmayan
  • Askerlik hizmetini tamamlamış adaylar

Genel Başvuru (Beyaz Yaka- İdari): Bu ilan genel başvuru ilanı olup, belli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Yapılan başvurular aday veri tabanımızda tutulup niteliklerinize uygun açık bir pozisyonumuz olması halinde başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

Genel Nitelikler:

  • Üniversitelerin İktisadi ve idari Bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden  lisans derececesine sahip (Yüksek Lisans tercih sebebidir)
  • İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen
  • Ms Office uygulamalarına hakim
Elektrik Bakım Teknisyeni
Genel Başvuru (Beyaz Yaka-Mühendis)
Yurtdışı Satış Danışmanı
Makam Şoförü

Nurol İş Başvuru Formu

Nurol iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Nurol üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir