Naksan Plastik Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Naksan Plastik Personel Alımı ve İş İlanlarıNaksan Plastik İş İlanları & Personel Alımları;

Naksan Plastik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Naksan Plastik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1979 yılında plastik ambalaj alanında üretici olarak hizmet vermeye başlayan Naksan Plastik şuan 300.000 m2′si kapalı alan olmak üzere, toplam 400.000 m2′de üretimine devam etmektedir. Sınai, tarım, hizmet sektörlerinin tamamının tedarikçisi konumuyla sektöre öncülük eden Naksan Plastik endüstriyel shrink film, strech film, palet örtüleri, ağır hizmet torbaları, sera örtüleri, malç filmleri, ev tekstili ambalajları, fleksibıl ambalajlar ile her türlü baskılı baskısız torba ve poşetlerin üretimini gerçekleştirerek Türkiye’deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya’daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.

Naksan Plastik İş Başvurusu

Naksan Plastik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Naksan Plastik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Naksan Plastik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Değerleri:

  • Katkı – Bireysel ve kurumsal eğitim, gelişim ve ilerlemeye katkıda bulunmak
  • Farklılık – Bekleneni aşmak, sürekli farklılıklar yaratmak
  • Çözüm odaklılık – Herkesin kazanacağı çözümler üretmek
  • Sorumluluk – Olumlu, yapıcı ve yenilikçi bir anlayışla sürekli işbirliktelikleri yapmak.
  • Güven – Tüm çalışanlara ve başvuru yapanlara gerekli özeni göstermek.

Naksan Plastik İş Başvuru Formu

Naksan Plastik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Naksan Plastik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir