Muski Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Muski Personel Alımı ve İş İlanları Muski İş İlanları & Personel Alımları;

Muski bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Muski tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Muski; 2560 Sayılı Kanuna göre 31 Mart 2014 tarih ve 28958 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2014/6072 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuş Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı Kamu Tüzel Kişiliğidir. Muski’nin Norm Kadrosu ve Bütçesi Büyükşehir Belediyesi Bütçesinden ayrı olup; Yönetim Kurulu ve Genel Kurul (Büyükşehir Belediye Meclisi) Muski’nin Karar organlarıdır. Muski’nin ilk Geçici Yönetim Kurulu Toplantısı 12 Mayıs 2014 tarihinde yapılmış, İlk Genel Kurul Toplantısı 13 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Misyon: Halkımıza temiz, kaliteli ve sağlıklı içme suyu sunan su kaynaklarını en verimli şekilde kullanan,koruyan,kullanılmış suların geri dönüşümünü sağlayan ve kurumsal gelişiminde modern yönetim anlayışını benimseyen kurum olmak..

Vizyon: Su ve Kanalizasyon hizmetlerinde yüksek standartlarda hizmet sunan, sürekli gelişen, etkin ve alanında güven duyulan su idaresi olmak.

Muski İş Başvurusu

Muski iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Muski bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Muski dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Muski , çalışma olanakları sayesinde çok sayıda kişinin çalışmak istediği bir kamu kurumuna dönüşmüştür. Her sene bünyesine çok sayıda iş başvurusu gerçekleştirilmektedir.  Muski çok sayıda kişiye staj ve iş olanakları sunmakta olan bir kurumdur. İlanlar yayınladığı an iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm detaylar Muski  web adresi olan https://www.muski.gov.tr/default.aspx sitesinde yayınlanacaktır. Aynı zamanda Muski iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

MUSKİ personel alımı yaparken istediği belgeler;

 1. Nüfus cüzdan fotokopisi
 2. Noter Tasdikli Diploma
 3. Sağlık raporu
 4. KPSS sonuç belgesi
 5. Mesleki yeterlilik belgesi
 6. 6 adet fotoğraf
 7. Adres Beyanı
 8. Askerlik Durum Beyanı (Erkekler için)
 9. Adli sicil kaydı Beyanı
 10. Kan grubu kartı
 11. Aile yardımı bildirimi
 12. Aile durumunu bildirir belge
 13. Etik sözleşme
 14. SGK sigorta nosu belgesi

Engelli, Eski Hükümlü veya Terör Mağduru İşçi alımı için gerekli belgeler ise;

 1. Engelli, eski hükümlü veya terör mağduru belgesi
 2. Nüfus cüzdan fotokopisi
 3. Noter Tasdikli Diploma
 4. Sağlık raporu
 5. KPSS sonuç belgesi
 6. Mesleki yeterlilik belgesi
 7. 6 adet fotoğraf
 8. Adres Beyanı
 9. Askerlik Durum Beyanı (Erkekler için)
 10. Adli sicil kaydı Beyanı
 11. Kan grubu kartı
 12. Aile yardımı bildirimi
 13. Aile durumunu bildirir belge
 14. Etik Sözleşme
 15. SGK Sigorta nosu belgesi

Çalışabileceğiniz Tesisler Hakkında Bilgi Alın;

ARITMA TESİSLERİMİZ

Muski İş Başvuru Formu

Muski iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Muski üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

 1. Izbeton da çalışmak isterim yaş 38 eshot da 8 yıl hat şoför lüğü yaptım avrupa ya gitmek zorunda kaldık şimdi iş arıyorum bütün belgeler e sahibim tır kullanırım farketmez ilgilenirseniz sevinirim güzelbahçe nin yerlisiyim teşekkür ederim 05337375823

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir