Metro Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Metro Turizm Personel Alımı ve İş İlanlarıMetro Turizm İş İlanları & Personel Alımları;

Metro Turizm bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Metro Turizm tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Metro Turizm, Kasım 1992’de Galip Öztürk tarafından kurulmuş şehirlerarası otobüs firması. Bünyesinde 415’i firmaya ait, toplamda 1303 otobüs bulunmaktadır. 2012 yılında yaklaşık 20 milyon yolcu taşımışlardır. 70’ten fazla ile karşılıklı seferleri vardır. Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan ve İran gibi ülkelere de seferler bulunmaktadır. 12 Şubat 2009 tarihinde Metro Holding bünyesine dahil edilmiştir. 2014 yılında toplam 23 milyonun üzerinde yolcu taşımıştır.Türkiye İtibar Endeksi’nin 2012 yılı araştırmasına göre Metro Turizm yılın en itibarlı ulaşım firması seçilmiştir. 2016 ve 2017’de ise ölümlü kazalar ile şöför ve muavinlerinin neden olduğu cinsel istismar temelli skandal haberler ile gündeme gelip eleştirildi.

Metro Turizm İş Başvurusu

Metro Turizm iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Metro Turizm bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Metro Turizm dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İdari Pozisyonlar: Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. bünyesinde görev alacak yol arkadaşları arıyoruz.

Bilet Satış Yetkilisi: Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. bünyesinde “Bilet Satış Yetkilisi” olarak görev alacak yol arkadaşları arıyoruz.

Kaptan Şoför: Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. bünyesinde “Kaptan Şoför” olarak görev alacak yol arkadaşları arıyoruz.

Host – Araç İçi Servis Görevlisi: Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. bünyesinde “Host – Araç İçi Servis Görevlisi” olarak görev alacak yol arkadaşları arıyoruz.

Çağrı Merkezi: Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. bünyesinde “Çağrı Merkezi” biriminde görev alacak yol arkadaşları arıyoruz.

Genel Nitelikler:

 • 19 ile 35 yaş arasında,
 • Lise veya dengi okul mezunu,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Sabırlı ve pozitif yaklaşım sergileyebilecek,
 • Stres altında performans gösterebilen,
 • Hızlı değişimi ayak uydurabilecek,
 • MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilen,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip,
 • İkna kabiliyeti yüksek,
 • Kişisel bakımına önem veren,
 • Bay veya Bayan

Metro Turizm İş Başvuru Formu

Metro Turizm iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Metro Turizm üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir