Mesa Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Mesa Personel Alımı ve İş İlanlarıMesa İş İlanları & Personel Alımları;

Mesa bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Mesa tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1969 yılından günümüze MESA; yapılarını, çevresiyle birlikte kurgulayan bir anlayışla sektöründeki pek çok “ilk”i gerçekleştirmiş ve toplu konut yaklaşımını temelinden değiştirerek “konutta marka” kavramını yaratmıştır. 11.000.000 m2’lik  alan üzerinde konuşlanmış 95.000’e yakın konut; altyapı, çevre düzenlemesi ve tasarım da dahil olmak üzere üretiminin her aşamasında inşaatta mükemmelliğin sembolü MESA imzası taşımaktadır.

Mesa İş Başvurusu

Mesa iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Mesa bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Mesa dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Genel Başvuru: Bu ilan “Genel Başvuru” amaçlıdır. Yapılan başvurular doğabilecek tüm pozisyonlar için dikkate alınır.
Başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa lütfen çalışmak istediğimiz alanı/pozisyonu belirten ön yazı ile başvurunuzu yapınız. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Genel Nitelikler:

  • Eğitim düzeyi görev almak istediği pozisyona uygun
  • Ms Office programlarını kullanabilen
  • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
  • İletişim becerileri kuvvetli
  • Yeniliklere ve değişime açık
  • Kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen
  • Yaratıcı ve girişimci
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

Mesa İş Başvuru Formu

Mesa iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Mesa üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir