Mersin Mip Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Mersin Mip Personel Alımı ve İş İlanlarıMersin Mip İş İlanları & Personel Alımları;

Mersin Mip bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Mersin Mip tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

PSA International ve Akfen Holding ortaklığıyla kurulan Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş. (MIP), 11 Mayıs 2007 tarihinde T.C.D.D. Mersin Liman İşletmesini, 36 yıl süreyle devralmıştır. Mersin Uluslararası Limanı (MIP), Ankara, Gaziantep, Kayseri, Kahramanmaraş, Konya gibi Türkiye’nin sanayileşmiş kentleri ile Suriye, Irak ve İran gibi sınır komşusu olan ülkelere, demiryolu ve karayoluyla bağlıdır. Orta Doğu ve Karadeniz’le olan aktarma ve hinterland bağlantılarıyla, Akdeniz Bölgesindeki ana konteyner limanlarından biridir. Geniş hinterlandı, kolay ulaşım imkanları ve yetişmiş insan kaynaklarıyla Mersin Uluslararası Limanı (MIP), Türkiye’nin ihracat & ithalat hacminin önemli bir kısmını karşılamaktadır.

Mersin Mip İş Başvurusu

Mersin Mip iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Mersin Mip bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Mersin Mip dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Mersin Mip İnsan Kaynakları Politikası;

 • Çalışanlarla olan ilişkilerimizde temel ilkelerimiz; karşılıklı güven ve saygıyı oluşturmak, şeffaf ve açık iletişimi benimsemek, kişisel bilgilerin gizliliğini korumak ve çalışanlara eşit fırsat verme prensibini desteklemektir.
 • MIP’ deki tüm süreçler yasa ve mevzuata uygun olarak oluşturulur. Bu nedenle; çalışanların, şirketin Etik Kuralları ve Disiplin Prosedürüne uygun hareket etmeleri beklenmektedir. İşyerinde motivasyonu ve çalışma barışını korumaya yönelik bu kurallar prosedürlerle tanımlanmıştır ve bu kuralların çalışanların kendi menfaatleri için konulduğunun bilinmesi için gerekli özeni gösteririz.
 • Çalışanlarımız MIP ‘nin başarısının en önemli anahtarıdır. Bu nedenle; stratejimiz, doğru insanları doğru işe yerleştirmektir.
 • MIP’ ye katılan her yeni birey bütünlüğümüz bir parçası olacak, şirketin vizyon ve misyonunu gerçekleştirecek ve şirket kültürümüzün devamını sağlayacaktır. Bu nedenle, adayların şirket kültürümüze uygunluğuna ayrıca özen gösteririz.
 • Çalışanın dengeli kişisel ve meslek hayatının, verimliliği artıracağından hareketle, çalışanların sadece fiziksel, çevresel ve mesleki sağlıkları için değil; aynı zamanda, zihinsel ve duygusal sağlıkları için de uygun bir çalışma ortamı yaratırız.
 • “Öğrenen Organizasyon” un öneminden ve çalışanlarımızın en değerli varlıklarımız olduğu gerçeğinden hareketle, çalışanlarımızı motive etmek ve işgücü mevcudiyetimizi korumak için eğitim planlamalarına, kariyer yönetimine ve performans yönetimine önem veririz.

Genel Başvuru: Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular aday veritabanımızda saklı tutulacak, niteliklerinize ve yetkinliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda ihtiyaçlar doğrultusunda  değerlendirmeye alınacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Genel Nitelikler:

Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş.  bünyesinde mevcut ve/veya oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmek üzere Genel Başvuruları kabul etmekteyiz.

Stajyer:  Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş. bünyesinde yaz dönemi içerisinde stajyer pozisyonunda değerlendirmek üzere ” Üniversite Staj Başvuruları” kabul etmekteyiz.  Başvurular 01 Ocak 2019- 30 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olup staj dönemi sadece yaz aylarını kapsamaktadır. 

Aranan Şartlar:

 • Stajın zorunlu olması, sigortanın üniversiteler tarafından karşılanması;
 • Başvuru yapan tüm adayların aşağıda yer alan bilgileri eksiksiz şekilde belirtmesi gerekmektedir.
 • (Cep Telefonu No, T.C. Kimlik No, Üniversite Adı, Bölüm Adı, Varsa yönlendiren kişi ad, soyad, ünvan)
 • Staj başvurularına olumlu veya olumsuz olarak Mayıs ayının ilk haftası içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Mersin Mip İş Başvuru Formu

Mersin Mip iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Mersin Mip üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 5 yorum yazıldı;

 1. Merhaba iyi günler adım Sergen Özay 22 yaşındayım gazaltı kaynakçısıyım her ne iş olursa olsun yaparım işten kesinlikle kaçmam iş yapmayı severim ne iş olursa yaparım numaram 0531 942 2696

 2. İyi günler hayırlı cumalar ben tır şoförüyüm e sınıfı ehliyetim src belgelerim psikoteknik belgem vardır
  27 yıllık tecrübem var 15 yıldır Kıbrıs hattında çalışıyorum şu an boştayim
  Bana uygun bir bir iş olursa memnun olurum saygılarımla Hüseyin uçarer
  Tel..0537 890 53 63. .

 3. Ben tır söförüyüm d ehliytm src bütün evrakların var limanda konteyner tasyrdk calstm bilgm War sizinle çalışmaktan mutluluklar duyarım tlfn numaram 05446643347 ararsaniz sewinirim…cok hmde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir