Medline Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Medline Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları Medline Hastanesi İş İlanları & Personel Alımları;

Medline Hastanesi bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Medline Hastanesi tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1995 yılında Türkiye’nin ilk özel Mobil Sağlık hizmetini vermeye başlayan Medline, 2001 yılından itibaren Esas Holding iştiraklerinden biri olmuştur. Esas Holding, sağlık sektöründeki büyümesini 2007 yılında özel hastanecilik ve 2011 yılında da Evde Sağlık alanında hizmet vermeye başlayarak göstermiştir. Esas Holding, 2011 yılı itibariyle sağlık alanındaki yatırımlarını Medline Sağlık Grubu çatısı altında toplamıştır

Medline Sağlık Grubu, ihtiyaç duyulan her tür sağlık hizmetini aynı kalitede ve standartta sunan, erişilebilir ve yaygın sağlık hizmetleriyle güçlü bir marka olarak yoluna devam edecektir. Türk halkının beklediği sağlık hizmetleri anlayışının nabzını tutan Medline Sağlık Grubu; bu duyarlılıkla sürekli yenilenerek sektörünün de öncüsü olacaktır.

Medline Hastanesi İş Başvurusu

Medline Hastanesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Medline Hastanesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Medline Hastanesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Pratisyen Hekim: Medline Hastanemizde görev almak üzere Pratisyen Hekim arıyoruz;

  • Üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun,
  • Acil servis biriminde part-time ya da full-time çalışabilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Genel Başvuru: Özel Medline  Hastanemiz için;

  • En az lise mezunu,
  • İşaret dili bilen
  • Bilgisayar kullanabilen,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • İletişim yeteneği kuvvetli,
  • Tercihen hastane tecrübesi olan (hasta danışmanı, tıbbi sekreter, arşiv, call center vs. pozisyonlarda tecrübeli)

Medline Hastanesi İş Başvuru Formu

Medline Hastanesi iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Medline Hastanesi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir