Medical Park Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Medical Park Personel Alımı ve İş İlanları Medical Park İş İlanları & Personel Alımları;

Medical Park bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Medical Park tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri olarak, ülkemizin 17 ilinde 25 hastanemizde 14 bin çalışanımız ile hizmet veriyoruz. İlk hastanemizin açıldığı 1993 yılından bu yana hızla büyüyerek, bugün toplamda ulaştığımız 551 bin 912 metrekareyi aşkın kapalı alan, 167 ameliyathane ve 4 bin 100 yatak kapasitesi ile sektördeki öncü konumumuzu sürdürüyoruz.

‘Herkes için Sağlık’ felsefesiyle hastanecilikte uluslararası standartları, Türkiye genelinde her sosyo-ekonomik statüdeki hasta profiline ulaştıran Medical Park olarak, dünyadaki ileri teknoloji tanı ve tedavi yöntemlerini takip etmenin yanı sıra bilimi destekleyen yeni uygulamalarımızla da dünyaya örnek olmayı hedefliyoruz.

Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirenMedical Park Hastaneleri olarak, Amerika kökenli Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş üç hastanemizle kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

“Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır” ilkesiyle zincirin halkalarını çoğaltmaya devam ederken, Türkiye’nin her yerine yayılarak, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, gelişmiş teknolojimizle sağlık standartlarını yükseltmek konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Hizmet çıtasını sürekli daha yukarıya taşıyan, yaygınlığı, deneyimi ve hacmini; yüksek standartlar ve hasta odaklı tedavi yaklaşımı ile birleştiren grubumuz, yarattığı ‘VM Medical Park’ markası ile de sağlık sektörüne yepyeni bir vizyon getirmeyi amaçlıyor. Değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışını Kocaeli, Bursa, Samsun ve Florya’ya taşıyan VM Medical Park ile dünyayla aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman ve akademik hekim kadromuzla çağdaş bir hastane ortamında buluşturuyoruz.

Medical Park İş Başvurusu

Medical Park iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Medical Park bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Medical Park dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Hasta Danışmanı: Medical Park Hastaneler Grubu Bahçelievler Hastanemizde görevlendirilmek üzere;

 • En az önlisans mezunu,
 • İletişimi güçlü ve empati kurabilme özelliğine sahip,
 • Tercihen benzer pozisyonda deneyimli,
 • Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş,
 • Güleryüzlü, dinamik,
 • İnsan ilişkileri kuvvetli ve sabırlı, “Hasta Danışmanı” aramaktayız.

Hemşire: Sağlıkta dünyaca tanınan ABD menşeilli JCI (Joint Commission International) akreditasyon belgesine sahip olan  Medicalpark Hastanesi, yukarıda belirtilen özelliklere sahip “HEMŞİRE” aramaktadır.

** Bayan ve Erkek lojman imkanımız mevcuttur.

Genel Nitelikler:

 • Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu,
 • Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,
 • Hasta memnuniyetine önem veren,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim yeteneği yüksek,
 • Öğrenmeye ve araştırmaya açık.
Laboratuvar Sorumlu Teknikeri
GENEL NİTELİKLER: Medicalpark Hastaneler Grubu Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; Meslek lisesi ve yüksekokulların ”Tıbbi Laboratuvarlık” bölümünden mezun, Vardiyalı çalışma sistemine uygun, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Ekip çalışmasını uyumlu, Mesleki ve kişisel gelişimini önemseyen Mesleği ile ilgili konusunda bilgi ve deneyim sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Tam zamanlı aktif çalışabilecek,
Misafir Hizmetleri Danışmanı
GENEL NİTELİKLER: · Lise – Üniversite mezunu, · Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, · Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, · Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren

Medical Park İş Başvuru Formu

Medical Park iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Medical Park üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir