Marriott Hotel Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Marriott Hotel Personel Alımı ve İş İlanlarıMarriott Hotel İş İlanları & Personel Alımları;

Marriott Hotel bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Marriott Hotel tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

127 ülke ve bölgedeki 6.500’den fazla tesisi ile Marriott International, Inc., küresel liderliğe sahip bir konaklama şirketidir ve 2017 mali yılında 22 milyar dolardan fazla gelir beyan etmiştir. J. Williard ve Alice Marriott tarafından kurulan, Marriott ailesi yönetiminde 90 yılı aşkın süredir varlığını sürdüren şirketin genel merkezi D.C.’nin dışındaki Bethesda, Maryland’de bulunmaktadır.

Marriott Hotel İş Başvurusu

Marriott Hotel iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Marriott Hotel bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Marriott Hotel dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kariyer Yolculuğunuza Bizimle Başlayın
Marriott International marka portföyünde, hem JW Marriott markası hem de Marriott Hotels markası bulunmaktadır.
Dünya genelinde 500’den fazla lokasyonda hizmet veren Marriott International’ın amiral markası olanMarriott Hotels, konuklarımızın seyahatlerini mükemmel hale getirmek için konuk ağırlama sanatını daha da geliştiriyor. Marriott Hotels’de ev sahibi olarak, ayrıcalıklı seçimler, sofistike bir tarz ve özenle tasarlanmış ayrıntılar sunarak bu vaadin gerçekleştirilmesini sağlayan çalışanlar, yani sizlersiniz. Becerileriniz ve hayal gücünüzle, hep birlikte seyahat dünyasının geleceğini yeniden şekillendireceğiz.
JW Marriott , Marriott International’ın lüks markalarından biridir ve ana kentlerde ve dünya genelinde farklı dinlence lokasyonlarında 80’den fazla JW Marriott otelleri bulunmaktadır. JW için çalışanlar her şeyden önce gelir. Çünkü siz mutluysanız, konuklarımız da mutlu olacaktır. Bu kadar basit. Otellerimiz çalışanlarımıza benzeri görülmemiş bir iş deneyimi sunar; topluluğun bir parçası olur ve çeşitlilik arz eden iş arkadaşları grubu ile gerçek dostluğun keyfini sürersiniz. JW, çalışanlarına eğitim, gelişim ve takdir-ödül fırsatları ve daha da önemlisi lüks bir ortamda tutkularınızın peşinden gidebileceğiniz bir yer sunar. Konukların müstesna şekilde ağırlanabilmesi, çalışanlarımıza gösterdiğimiz özenle başlar. Bunun adı JW Treatment™.

Marriott International, çeşitli iş gücünden çalışanları işe almayı ve birleştirici bir kültürü sürdürmeyi görev edinmiş, fırsat eşitliği güden bir işyeridir. Marriott International, engel, askerlik durumu veya federal, yerel yasalar ya da devlet yasalarıyla korunan başka herhangi bir esasa dayanarak ayrımcılık yapmaz.

Restoran/ Bar Garsonu:
-En az lise mezunu
– En az 2 yıl benzer pozisyonda beş yıldızlı otel tecrübesine sahip
– İyi derecede İngilizce bilen
– Misafir memnuniyeti odaklı
– Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren
Rezervasyon Elemanı:
– Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümü veya Meslek Yüksekokul mezunu
– Benzer pozisyonda en az 2 yıl beş yıldızlı otel deneyimine sahip
– İyi derecede İngilizce bilen
– MS Office ve tercihen Opera programlarını kullanabilen
– Takım çalışmasına önem veren
– Misafir memnuniyeti odaklı
– İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü
– Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren
– Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden
– Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Bulaşıkhane Elemanı
Temizlik Görevlisi
Transfer Şoförü

Marriott Hotel İş Başvuru Formu

Marriott Hotel iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Marriott Hotel üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir