Mango Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Mango Personel Alımı ve İş İlanlarıMango İş İlanları & Personel Alımları;

Mango bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Mango tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

MANGO 1984 yılında kuruldu ve bugün dünyanın önde gelen moda gruplarından biridir. Barselona şehrinde bulunan şirket, 109 ülkede geniş bir mağaza ağı olan 2.200 mağazaya (800.000 m2) sahiptir. Palau-solità i Plegamans’taki “El Hangar” Tasarım Merkezi’nden her yıl, sezonun trendlerini giymek için 18.000 giysi ve aksesuar tasarlıyor. MANGO Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta hatlarının sahibi olan şirket, 2015 yılını, 2014’te% 15 artışla 2.327 milyar Euro’luk satışla kapattı.  

Mango İş Başvurusu

Mango iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Mango bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Mango dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı: Amacınız; satış yapmak, müşterilerimizin bağlılığını kazanmak için markanın imajını yükseltmek ve daima en yüksek müşteri hizmeti standardını devam ettirmek olacaktır.

•    Müşterilere içten bir tavır ve hizmet gönüllülüğü göstererek onları karşılamak, gülümsemek ve yaklaşmak
•    Satışları en yüksek dereceye çıkarmak için müşterilerin ihtiyaçlarına göre hizmetleri iyi bilmek ve sunmak
•    Aynı anda birden fazla müşteriye hizmet verebilmek ve hepsine mükemmel bir hizmet sunabilmek
•    Satış hedeflerini iyi bilmek, bunları bireysel ve ekip olarak elde edip,aşma amacında olmak
•    Müşteri hizmetini diğer tüm işlerin önüne almak
•    Müşterilere daima cazip gelen en iyi mağaza imajını sürdürerek destek sağlamak

Genel Nitelikler:

Markamızı en iyi şekilde temsil edecek, hareketli, dışa dönük ve mükemmel iletişim becerilerine sahip etkin bir tavır ve heveslilik gösterebilecek, kendi kendini motive eden bir ekip arkadaşı arıyoruz.

Moda perakende satışında geçmiş iş tecrübesine sahip olunması tercih edilir.

Depo Personeli: Mağazanın doğru zamanda doğru ürünü elinde bulundurduğundan emin olmak için şirket prosedürlerine göre mağaza stoğunu tamamlamanın yanında depoda ürün karşılaması, ürün kontrolü ve depolanmasından sorumlu olacaksınız.

• Düzen ve tertipliliği sürdürerek, zarardan kaçınarak ve stok kaybını önleyerek günlük olarak dağıtımlar ile ilgilenmek ve eksik ürün stoğunu tamamlamak
• Kolileri karşılamak, kabul etmek, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek
• Eksik olan ürün stoğunu tamamlayıp ve gerekli olduğunda ek sipariş geçerek mağaza katında iş arkadaşlarına destek sağlamak
• Bireysel mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek
• Mağaza ihtiyaçlarına göre depo alanını en iyi şekilde yeniden organize etmek
• Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak
• Mağaza değişikliklerini yerine getirecek materyal hazırlığında işbirliği yapma

Genel Nitelikler:

Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz?
Şimdi başvurun ve MANGO’da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

Mango İş Başvuru Formu

Mango iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Mango üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir