Malatya Maski Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Malatya Maski Personel Alımı ve İş İlanlarıMalatya Maski İş İlanları & Personel Alımları;

Malatya Maski bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Malatya Maski tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ)  Genel Müdürlüğü,   Bakanlar Kurulu’nun 13.03.2014 tarih ve 2014/6072 sayılı kararının, 31.03.2014 tarih ve 28958 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanması ile kurulmuştur. MASKİ, Malatya Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak görev yapan, farklı bir tüzel kişiliğe sahip, bağımsız bütçeli bir kuruluştur. MASKİ Genel Müdürlüğü, 2560 Sayılı İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun, 5216 Sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu, 5393 Sayılı Belediye Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümlerine göre Genel Müdür, 3 Genel Müdür Yardımcısı,  1. Hukuk Müşaviri, 11 Daire Başkanı ve 35 Şube Müdürü, olmak üzere toplam 772 personel ile çalışmalarını yürütmektedir.

Görevleri:
1- İçme, kullanma ve endüstri suyu ihtiyaçlarının her türlü yeraltı ve yer üstü kaynaklarından sağlanması ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılması
2- Kullanılmış sular ile yağış sularının toplanması, yerleşim yerlerinden uzaklaştırılması ve zararsız bir biçimde boşaltma yerine ulaştırılması
3- Bölge içindeki su kaynaklarının, deniz, göl, akarsu kıyılarının ve yeraltı sularının kullanılmış sularla ve endüstri artıkları ile kirletilmesini önlemek
4- Yukarıda sayılan görevleri yaparken gerekli görülmesi halinde her türlü taşınmaz malı kamulaştırmak veya üzerinde kullanma hakları tesis etmek.

Malatya Maski İş Başvurusu

Malatya Maski iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Malatya Maski bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Malatya Maski dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Veznelerimiz:

 Ödeme Noktaları  Vezne
 Büyükşehir Belediyesi  3
 Sos Binası Maski Hizmet Binası  7
 Çilesiz Otobüs Durağı  3
 2. Ordu Karşısı Esenlik Market Yanı  1
 Paşaköşkü Su Deposu Önü  1
 Darende Darende Beton Karşısı  1

Malatya Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Maski , çalışma olanakları sayesinde çok sayıda kişinin çalışmak istediği bir kamu kurumuna dönüşmüştür. Her sene bünyesine çok sayıda iş başvurusu gerçekleştirilmektedir.  Maski çok sayıda kişiye staj ve iş olanakları sunmakta olan bir kurumdur. İlanlar yayınladığı an iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm detaylar Maski web adresi olan http://www.maski.gov.tr/default.asp sitesinde yayınlanacaktır. Aynı zamanda Maski iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Malatya Maski İş Başvuru Formu

Malatya Maski iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Malatya Maski üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir