Loreal Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Loreal İş İlanları ve Personel AlımıLoreal İş İlanları & Personel Alımları;

Loreal bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Loreal tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

L’Oréal Grubu bünyesinde 1980’lerden bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren L’Oréal Türkiye olarak, Doğu Avrupa Bölgesi’ndeki çift haneli büyüme oranımızla ön plana çıkıyor, yükselen bir yıldız olarak görülüyoruz. Tüm faaliyet alanlarımızda pazarın genel büyümesinin çok üzerinde bir performans göstererek, özellikle son 3 yıldır sektörde büyük yankı uyandırıyoruz. Aynı zamanda kendi bölgemiz olan Doğu Avrupa’da bölgenin en büyük ülkelerinden biri olarak, L’Oréal’in “bir milyar yeni müşteri” olarak tanımlanan global büyüme hedefine en çok katkıyı sağlayan ülkeler arasında yer alıyoruz.

Loreal İş Başvurusu

Loreal iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Loreal bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Loreal dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Fabrika Üretim Operatörü (Plastik/Dolum):

 • Tercihen en az lise mezunu,
 • En az 2 yıl üretimde, direkt üretim hattında çalışmış,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Takım çalışmasına uygun,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olman.

Fabrika Bakım Teknisyeni:

 • Meslek Yüksek Okullarının veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezuniyet, (tercihen Mekanik ve/veya Mekatronik ya da Bakım ve Onarım Mezunu)
 • Plastik üretim, özellikle de şişirme ve bakım konusunda en az 5 yıl bilgi ve tecrübe sahibi,
 • Makinelerin ve kalıpların periyodik-koruyucu-önleyici bakım faaliyetlerinin uygulanması, takibi, sürekli kullanıma hazır halde bulundurulmasının sağlanması ana sorumluğunda olacak,
 • Yapacağın işler gereği, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik konularına ve elektrik-elektronik teknik bilgisine sahip olmalısın,
 • İş güvenliği, kalite bilinci önceliğin olmalı,
 • Ekip çalışmasına yatkın ve iyi iletişim kurabilen bir profilde olmanı bekliyoruz.
 • Özellikle de vardiya sistemi ile çalıştığımızı ve bunun senin için bir engel olmadığını bilmek isteriz.
Tanzim Teşhir Sorumlusu
İŞ TANIMI Bunun için; İşini tutku ile yapan ve oldukça yenilikçi ekiplerle yakın iletişim halinde olacağın veiş birliğiyapacağın için güçlü iletişim yeteneği ve müzakere becerisine sahip olman gerekiyor, Fark yaratmaya isteğinle dilediğin projeyi geliştirip hayata geçirebileceksin, Merak etme, dünyanın en prestijli ürünleri için inisiyatif alırken, güzelliğin hayatı değiştirdiğine şahit olacaksın, Hızlı bir tempoda öğrenmeye odaklanmış ekibin bir parçası olmak istiyorsan, seni yakından tanımayı isteriz. L’ORÉAL Türkiye, Tüketici ürünleri, Profesyonel ürünler, Lüks ve Aktif Kozmetik olmak üzere, 4 farklı iş biriminde faaliyet gösterir. Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan L’ORÉAL, 42 fabrika ve 145 dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve 140 ülkede 89,000 çalışana kariyer fırsatları sunmaktadır.

Ana İş Sorumlulukları: Marka plan ve programlarına göre modül dağılımlarını yapmak Düzenli saha ziyaretlerinde bulunmak ve bu ziyaretlerde tespit edilen sorunları raporlamak Mağazalar ve satış noktaları için ihtiyaç duyulan tadilat işlerine destek olmak ve yürütmek

GENEL NİTELİKLER Teknik gereksinimler: Meslek Yüksek Okulu Mezunu Alanında 2- 3 yıl deneyimli Müşteri odaklı çalışabilen Problem çözme yeteneğine sahip, planlama organizasyon becerisi gelişmiş Seyahat engeli olmayan

Tedarik Plancısı
İŞ TANIMI Sahip olmalısın; Güçlü iletişim becerilerine ve müzakere becerilerine sahip olmanız gerekir, çünkü yüksek tutkulu ve yenilikçi ekiplerle işbirliği yapacaksınız, onlar tarafından yansıtılan promosyonları ve lansmanları pekiştirmek için, Kullanılabilirlik sorunlarını analiz etmek ve uzmanı bilgilendirmek için güçlü analitik problem çözme ve müzakere becerilerine sahip olmanız gerekir. herhangi bir kullanılabilirlik sorunlarının zamanlayıcısı, kısa vadeli planlama ve taşeronluk ekibi Fark yaratma arzusu ile projeyi dilediğiniz gibi geliştirebileceksiniz. Endişelenmeyin, dünyanın en prestijli ürünleri için inisiyatif aldığınızda, güzelliğin hayatımızı nasıl değiştirebileceğine şahit olacaksınız. Yani, eğer hiç bir zaman bir kabarık hızda öğrenmeye odaklanmış bir ekipte olmak istiyorsanız seni tanımak istiyorum. L’ORÉAL Türkiye 4 farklı iş biriminde; Tüketici Ürünleri, Profesyonel Ürünler, Luxe ve Aktif Kozmetik bölümü. Küresel güzellik pazarına öncülük eden L’ORÉAL, 140 ülkede 89.000 çalışana sahiptir. L’ORÉAL, dünya çapında 42 fabrika ve 145 dağıtım merkezi ile çalışmaktadır.

GENEL NİTELİKLER: Şimdi, güzelliğe önderlik etme hikayemiz hakkında konuşmaya başlayabiliriz . Dürüst olalım, hızlı büyüyoruz. Böylece liderliği yeniden tanımladık ; As Tedarik Planner size fırsatı bulacak öğrenmek geçmişte olduğundan daha fazla. Eğer birlikte olmaya alışmak zaman iyi , zaten onlardan biri olduklarını anlayacaktır.

Ne bekliyoruz; Endüstri Mühendisliği alanında 4 yıllık üniversite derecesi . İngilizcede mükemmel iletişim becerileri . Tedarik zinciri alanında 2 yıllık deneyim . MS Office Uygulamaları için ileri düzey Satınalma yöntemlerini ve parametrelerini tanımlamak, lojistik şartnameleri güncellemek ve Talep Planlama ve Ticari Pazarlama ile takibi kapatmaktan sorumlu olacaksınız. Sen Lojistik, Yan Sanayi, Talep Planlama ve Portföy Yönetimi ekipleri ile güçlü İşbirliği yapmak ve tedarikçileri ile güçlü ilişkiler geliştirmek ve onlarla çalışan süreçleri (anahtar göstergelerini, hizmet seviyesi anlaşması) formülize edecektir Sen / tartışın fabrikalar yeni ilgilendiren ile kullanılabilirliği sağlamak için anahtar role sahip lansman için bileşenler, herhangi bir konuda uyanık olun, tedarikçilerle orta vadeli strateji geliştirin ve fabrikalara 12 ay sürecek aylık program şartlarını gönderin Müşterilere verilen hizmeti güvence altına alırken, hisse senedi için hisse senedi parametrelerini tanımlamak ve stok seviyesini yükseltmek ve yeni referanslar için lojistik ön şartname oluşturmak olacaksınız.

Loreal İş Başvuru Formu

Loreal iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Loreal üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir