Kurtsan Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kurtsan Personel Alımı ve İş İlanlarıKurtsan İş İlanları & Personel Alımları;

Kurtsan bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Kurtsan tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1985 yılında, süt sağma makinaları için kurulan bir atölyede duyulan heyecanın büyüklüğü Kurtsan’ın bugüne gelmesindeki en büyük sermaye olmuştur. Sadece süt sağım makinaları için üretilen atölyemiz şuan yılda 15000 makina üreten bir fabrika halini almıştır. Profesyonel kadrosu ile Kurtsan, seyyar sağım sistemleri, süt sağım makinaları, sağım odaları, paslanmaz süt güğümleri, süt soğutma tankları, yem kırma makinaları, suluk ve yayık makinası üretimi yapmaktadır. Kurtsan, kalitesine kefil olmak için 2004 yılından itibaren makinaların bütün parçalarını kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. 2011 yılında, kendi sektöründe hala bütün parçalarını kendi üretebilen tek firmadır. Satış sonrası hizmete azami önem veren şirket politikasıyla Kurtsan, yurt içi ve yurtdışında kurduğu geniş bayi organizasyonuyla dünya çiftçisine hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır.

İlk günkü duyulan heyecanın devamlılığı bizi sadece Türkiye’nin değil dünyanın önemli imalatçılarından biri haline getirdi.  Tüm faaliyetlerimizde takip ettiğimiz dünya kalite standartları ve teknoloji Kurtsan’ı sektöründe bir dünya oyuncusu olmasına bir adım daha yaklaştırıyor. Türkiye’de kendi teknolojisi ile ilk’lerinde ve en’lerinde imzası olan Kurtsan, 32,000m² kapalı alanı bulunan fabrikasıyla dünya hayvancılığına yön vermektedir. Kurtsan, İstanbul, Esenyurt’ta bulunan fabrikası 2012 yılında faaliyete geçmiştir. Fabrika bünyesinde yönetim ofisleri, paslanmaz çelik işleme tesisi, plastik enjeksiyon tesisi, torna ve tesviye tesisi, boyahane, kaynakhane, montaj ve kalite kontrol bölümü bulundurmaktadır.

Kurtsan İş Başvurusu

Kurtsan iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Kurtsan bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Kurtsan dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kurtsan İş Başvuru Formu

Kurtsan iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Kurtsan üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir