KOSKİ Personel Alımı ve İş İlanları 2020

KOSKİ Personel Alımı ve İş İlanlarıKOSKİ İş İlanları & Personel Alımları;

KOSKİ bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. KOSKİ tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

KOSKİ idaresinin ana görevleri olan su ve kanalizasyon hizmetlerinin abonelere sunulabilmesi için, aboneler ile idare arasında tarafların hak ve borçlarını belirtir sözleşme yapılmaktadır. Abone idare ilişkileri daha sonraki dönemlerde bu sözleşme esas alınarak sürdürülmektedir.

KOSKİ İş Başvurusu

KOSKİ iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki KOSKİ bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

KOSKİ dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Konya Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren KOSKİ, çalışma olanakları sayesinde çok sayıda kişinin çalışmak istediği bir kamu kurumuna dönüşmüştür. Her sene bünyesine çok sayıda iş başvurusu gerçekleştirilmektedir.  KOSKİ çok sayıda kişiye staj ve iş olanakları sunmakta olan bir kurumdur. İlanlar yayınladığı an iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm detaylar KOSKİ web adresi olan https://www.koski.gov.tr/index.html sitesinde yayınlanacaktır. Aynı zamanda KOSKİ iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

KOSKİ VEZNELERİ:

  • Merkez Su Vezneleri – Koski merkez binası
  • Kayalıpark Su Veznesi – Büyükşehir Zabıta Daire Başkanlığı Yanı (Sanayi Mektebi)
  • Selçuklu Su Veznesi – Selçuklu Belediyesi
  • Karatay Su Veznesi – Karatay Belediyesi
  • Meram Su Veznesi – Meram Belediyesi

KOSKİ İş Başvuru Formu

KOSKİ iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan KOSKİ üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir