Kipaş Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kipaş Holding Personel Alımı ve İş İlanlarıKipaş Holding İş İlanları & Personel Alımları;

Kipaş Holding bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Kipaş Holding tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanına yapılan ihracatlar yılda 200 Milyon Doları aşmıştır. Ulaştığı ihracat performansıyla Türkiye’nin önde gelen gruplarından Kipaş, ayrıca Kahramanmaraş’ın en fazla ihracat gerçekleştiren grubudur. Tekstil alanında entegre üretim tesisleriyle dünyanın önde gelen firmalarına iplik, kumaş ve konfeksiyon ürünleri tedarik eden Kipaş yılda 140 bin ton iplik, 50 milyon metre kumaş ve 5 milyon adet hazır giyim üretim kapasitesine ulaşmıştır. Çimento sektöründe, yılda 4 milyon ton çimento, 500 bin m3 gaz beton, günde 10 bin m3 hazır beton üretimiyle Kahramanmaraş Çimento, Türkiye’nin en büyük kapasiteye sahip ilk 10 fabrikasından birisidir.

Kipaş Holding İş Başvurusu

Kipaş Holding iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Kipaş Holding bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Kipaş Holding dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı:  Uzun zamandır ülkemizde bilinen ve tekrar yeni bir yapılanma içinde olan, Ürün ve Hizmet kalitesiyle bir dünya markası olan Lee Cooper markamız için Çalışma arkadaşları aramaktayız. Aşağıdaki istediğimiz özelliklere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

Tekstil Perakende Mağazacılık tecrübesi olan adayların cv’leri değerlendirilecektir. Diğer adayların başvuru da bulunmamaları rica olunur.

• Mağazacılık sektöründe en az 3 yıllık deneyimine sahip,
• Müşteri memnuniyeti odaklı,
• Şirket kültürüne uyum sağlayarak, şirket prosedürlerini uyacak
• Mağazacılığı yaşam tarzı edinmiş,
• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
• En az Lise mezunu,
• Ekip çalışmasına uyumlu.

Satış Pazarlama Uzmanı: Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ki şirketleriyle Türkiye’nin ilk 500 firmasında yer alan Kipaş Holding A.Ş bünyesinde bulunan KÇS (Kahramanmaraş Çimento Sanayi) İşletmemiz’de  Satış ve Pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere ” Satış/Pazarlama Uzmanı” çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

  • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun
  • Tercihen İnşaat sektöründe yurt içi satış ve pazarlamasında tecrübeli
  • İletişim kabiliyeti yüksek
  • Raporlama ve analiz yeteneği gelişmiş
  • İyi derece bilgisayar tecrübesi olan
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Aşçı
Makine Mühendisi

Kipaş Holding İş Başvuru Formu

Kipaş Holding iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Kipaş Holding üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir