KFC Personel Alımı ve İş İlanları 2020

KFC Personel Alımı ve İş İlanları KFC İş İlanları & Personel Alımları;

KFC bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. KFC tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

115 ülkede 19.000’den fazla noktada hizmet veren KFC, Türkiye’ye 1989 yılında Turkent A.Ş. tarafından getirilmiştir. KFC 104 restoranıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Kocaeli, Eskişehir, Muğla (Dalaman Havaalanı), Balıkesir, Denizli, Adana, Gaziantep, Çanakkale, Kahramanmaraş, Samsun, Hatay, Antalya, Sakarya,Kayseri,Diyarbakır ve Mersin’de hizmet vermektedir. KFC en önemli kuralı olan her zaman %100 taze tavuk eti kullanma yaklaşımından asla vazgeçmeden hazırladığı benzersiz ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. KFC, restoranlarında sunduğu hizmetin yanı sıra evlere servis hizmeti aracılığıyla ürünlerini her zaman sıcak ve taze olarak müşterilerinin kapısına kadar ulaştırıyor.

KFC İş Başvurusu

KFC iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki KFC bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

KFC dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Ekip Üyesi: Restoranın başlangıç pozisyonudur. Part-time ve full-time çalışma olanağı sağlar.

KFC Sipariş Sürücüsü: A2 ehliyetine sahip olmalıdır. Görevi ürünün siparişini, işçi sağlığı ve iş güvenliği prensiplerini elden bırakmadan taze ve zamanında müşteriye ulaştırmaktır.

Müşteri Temsilcisi: Restoranda müşteri memnuniyeti iletişiminden sorumlu kişidir. Part-time veya full-time çalışma olanağı sağlar.

Stajyer Müdür: Stajyer müdür olarak başlayacak kişi üniversite veya yüksek okul mezunudur. Restoranda vardiya müdürü ya da 2. müdür olarak başlar. Stajyer müdür, bir ekip üyesinin aldığı istasyon (patates, ızgara vb.) eğitimleri de dahil olmak üzere tüm eğitimleri tamamladıktan ve pozisyondan beklenen performans koşullarını sağladıktan sonra KFC sisteminde restoran müdürlüğü pozisyonu için kuvvetli bir adaydır.

Vardiya Müdürü: Vardiya yönetiminden sorumlu kişidir.

1. Müdür / 2. Müdür: Restoran müdürünün sağ kolu ve yedeğidir.

Restoran Müdürü: Restoranın tüm operasyonel süreçleri, standartları ve hedeflerinden sorumlu kişidir. Restoranın her bölümünde görev yapmış, deneyimlerini liderlik becerileriyle birleştiren, çalışanlarını motive eden ve yönlendiren kişidir.

KFC İş Başvuru Formu

KFC iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan KFC üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir