Kent Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Kent Gıda Personel Alımı ve İş İlanları Kent Gıda İş İlanları & Personel Alımları;

Kent Gıda bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Kent Gıda tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Kent, 1971 yılında Miss şeker ailesinin ilk üyesi Missbonbon , 1973 yılında Toffee ailesinin ilk markası Tofy, 1980 yılında Madlen adı altında ilk madlen çikolatayı pazara sunarak hediyelik&ikramlık şeker pazarında bir çok ilke imza attı. 2000 yılında Bayram döneminin ilk televizyon reklamını yayınlayan Kent, o günden bu yana bayram dönemlerinde yaptığı iletişim çalışmalarıyla unutulan değer ve gelenekleri hatırlatmayı kendine misyon edindi. Kent, birbirinden lezzetli şeker ve çikolatalarıyla her bayram olduğu gibi bu bayram da gelenekleri yaşatmaya devam ediyor ve bir kez daha ‘Bayram Hatırlamaktır’ diyor.

Kent Gıda İş Başvurusu

Kent Gıda iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Kent Gıda bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Kent Gıda dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kent Gıda İnsan Kaynakları Politikası;

  • Eylemlerin sözlerden daha önemli ve etkili olduğunu biliriz, bu nedenle Mondelēz International’da: Güven veririz, işimizi sahipleniriz, işlerimizi sadeleştiririz, açık fikirli ve katılımcıyız, herşeyi açıkça konuşuruz, aklımızla ve kalbimizle yönetiriz, tartışır, karar verir, sonuçlandırırız.
  • Şirketimizi, iş ortaklarımızı, toplumumuzu ve dünyamızı geliştirecek yeni fikirler için sürekli çalışırız.
  • Sürekli Profesyonel Gelişim – Mondelēz International ’da işinizi yaparken aynı zamanda sürekli gelişirsiniz. Kariyer planlaması, iş deneyimleri, koçluk, geribildirim, yüksek kaliteli eğitim – gelişim programları ve potansiyelinizi tam olarak kullanmanıza yardımcı olacak uzmanların desteğiyle sürekli ilerlersiniz. Mondelēz International ’da birçok kişi, kişisel anlamda gelişiminize destek olmak ve farklı deneyimler kazanmanızı sağlamak için çalışır.
  • “Neşeli Lezzetli Anlar Yaratmak” hayalimize ulaşmak için Mondelēz International’ın çalışmak için mükemmel bir yer olmasını hedefleriz. Bu hedefe ulaşmak için de performansı değerlerle yönetir, ilham veren liderler yetiştirmeye odaklanır, işbirliğine yatkın, yaratıcı, öğrenen topluluklar yetiştirir ve her işimizde içtenliğin önemine inanırız.

Kent Gıda İş Başvuru Formu

Kent Gıda iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Kent Gıda üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir