KCETAŞ Personel Alımı ve İş İlanları 2019

KCETAŞ Personel Alımı ve İş İlanlarıKCETAŞ İş İlanları & Personel Alımları;

KCETAŞ bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. KCETAŞ tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Elektrik enerjisi sanayileşme ve kalkınma için gerekli unsurların başında gelmektedir. Sosyal içerik bakımından da özel içerik arz eden elektrik enerjisi talebinin zamanında karşılanması, güvenilir ve kaliteli enerji sağlanması bir ilke halinde karşımıza çıkmaktadır.Ülkemizde ilk enerji üretimi 1902 yılında Tarsus’ta mini bir su değirmeninden üretilmiş, 1914 yılında ise Silahtarağa Santralı ile ilk üretim gerçekleştirilmiştir. Bu girişim 1938 yılına kadar varlığını sürdürmüş olan Osmanlı Elektrik Dağıtım A.Ş. ve yabancı ortakları tarafından gerçekleştirilerek o yıllarda İstanbul’un elektrikle tanışmasını sağlamıştır.

KCETAŞ İş Başvurusu

KCETAŞ iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki KCETAŞ bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

KCETAŞ dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kcetaş bünyesine birden fazla pozisyonda alım yapacaktır. Açık olan pozisyonlardan bazıları şunlardır;

  • Genel muhasebe sorumlusu ve yardımcısı
  • Gezici kontrol araçları
  • Arıza müdahale ekibinde çalışacak uzmanlar
  • Kalibrasyon hizmetlerinde uzman ve yardımcılar
  • Personel sorumlusu ve yardımcıları
  • Güvenlik görevlileri

Genel Nitelikler:

  • İlgili bölümlere başvuru yapabilmek için Meslek Yüksek okul ya da Üniversite mezunu olabilmek.
  • Erkek adayların askerlik görevinden muaf ya da tamamlamış olması
  • Seyahat engeli bulunmayan ve ehliyet sahibi olan
  • Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

KCETAŞ İş Başvuru Formu

KCETAŞ iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan KCETAŞ üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir