Kale Kilit Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kale Kilit Personel Alımı ve İş İlanlarıKale Kilit İş İlanları & Personel Alımları;

Kale Kilit bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Kale Kilit tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Üretim, istihdam ve ihracat rakamları, dünya pazarlarındaki rekabet gücü ile Türkiye ekonomisinin güçlü oyuncusu Kale Kilit’in temelleri, 1953 yılında Sadık Özgür tarafından atıldı. Tahtakale’de bir atölyede, karyola borusu ve gaz ocağı üreterek iş hayatına atılan Sadık Özgür, Türkiye ekonomisinin o dönemdeki zorlu şartları altında ilk yerli kilit imalatını gerçekleştirdi. Üretilen ürünlerin kalitesi kısa zamanda sektörde kabul görerek, artan talep yeni yatırımları teşvik etti ve 1957 yılında Bahçelievler, Eski Londra Asfaltı üzerinde 1.640 m2’lik kendi yerine taşınan atölye, artan işçi sayısı ve makine teçhizatı ile üretime devam ederek 1958 yılında Kale Kollektif Şirketi adını aldı.

Kale Kilit İş Başvurusu

Kale Kilit iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Kale Kilit bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Kale Kilit dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kalıp Tasarım Uzmanı: Ür- Ge bölümü tarafından tasarlanan ürünler için gerekli kalıp-aparat-mastar 3d tasarımlarımlarını yapma, 2d teknik resimlerini oluşturma, malzeme listelerini hazırlama, seri üretime geçişine kadar tüm süreci takip etme, mevcut kalıplarda iyileştirme / revizyon tasarımlar yapma ve ürünün devreye alınıncaya kadar olan tüm sürecini takip etme görevlerinden sorumlu olmak.

Genel Nitelikler:

 • Lisans veya MYO mezunu.
 •  Zamak & Alüminyum plastik kalıp tasarımında 5 yıl tecrübeli.
 •  Inventor, Solidwork veya NX programlarından en az birine ileri derecede hakim.
 •  Askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan

Satış Temsilcisi: Elektronik Güvenlik Sistemleri alanındaki hizmet/ürün gruplarının mevcut müşterilere sunumu ve beraberinde yeni müşteri gruplarını sisteme dahil edecek “Satış Temsilcisi” arayışımız mevcuttur.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin min. MYO Bölümlerinden mezun
 • Min. 2 yıl tecrübeli
 • Saha satış, direkt satış, çat kapı alanlarında tecrübeli
 • Tercihen elektronik ürün ve hizmet gruplarında satış tecrübesi olan
 • MS Office programlarına hakim
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya min. 3 yıl tecilli
 • B sınıfı ehliyet sahibi
Çağrı Merkezi Sorumlusu
Bayi Satış Sorumlusu
İhracat Satış Uzmanı
Elektronik Tasarım Uzmanı

Kale Kilit İş Başvuru Formu

Kale Kilit iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Kale Kilit üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir