Kadooğlu Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kadooğlu Personel Alımı ve İş İlanlarıKadooğlu İş İlanları & Personel Alımları;

Kadooğlu bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Kadooğlu tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1350 dolaylı olarak da 7 bin kişinin çalıştığı, dünyada 50’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurt dışında tanıtımına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluş. Kadooğlu Holding ve taşıdığı güçlü değerler, ülkenin ve içinde yaşadığımız dünyanın ihtiyaçlarını daha net görebilme yetisi ile birlikte sürekli gelişmeye, geliştirmeye; insana, yaşadığımız topraklara ve geleceğe yatırım yapmaya devam edecek.

Kadooğlu İş Başvurusu

Kadooğlu iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Kadooğlu bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Kadooğlu dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kadooğlu Holding İnsan Kaynakları Politikası:

Bugün 1200 kişiye istihdam sağlayan Kadooğlu Holding’in insan kaynakları politikasının temel amacı kurumun değerleri, vizyonu ve stratejileri doğrultusunda doğru işe doğru bireyi seçmek, çalışanlar için motivasyonu yüksek tutarak bağlılığı artırmak ve kurumda devamlılıklarını sağlamaktır. Kadooğlu Holding İnsan Kaynakları Departmanı, kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel ve kurumsal performansı sürekli geliştirmeyi amaçlamaktadır. Çalışanlar için yeni fırsatlar yaratarak potansiyellerini hem kendi yararlarına hem de kurum yararına kullanabilmeleri için gereken ortamı sağlayan Kadooğlu Holding, sahip olduğu vizyona ulaşmada en önemli anahtarın insan kaynağının kalitesi olduğunun bilincindedir.

Şoför/Sürücü:  Tehlikeli madde (tanker) taşımacılığı yapan şoför aramaktayız.

Genel Nitelikler:

 • İlkokul veya lise mezunu
 • Şoförlük tecrübesi olan,
 • İnsan ilişkileri ve diksiyonu düzgün.
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerinde özveri gösterebilecek,
 • Tercihen SRC 5 ve Psikoteknik belgesine sahip,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış.

Ön Muhasebe Uzmanı:  Akaryakıt Firmamızda Ön Muhasebe Departmanında çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Personeline ihtiyacımız vardır.

Genel Nitelikler:

 • En az lise mevzunu
 • En az 3 yıl deneyimli,
 • Tercihen NETSİS Programı bilen,
 • Microsoft Office programlarına hakim,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 • Aktif araç kullanmayı bilen,
 • 22/35 yaş arasında Bay & Bayan çalışma arkadaşı arayışımız vardır.
İç Denetim Uzmanı

Kadooğlu İş Başvuru Formu

Kadooğlu iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Kadooğlu üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir