Jolly Tur Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Jolly Tur Personel Alımı ve İş İlanlarıJolly Tur İş İlanları & Personel Alımları;

Jolly Tur bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Jolly Tur tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Jolly Tur bugün tatilseverlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Jolly Tur’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı 600’ü aşkın satış noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Jolly Tur 3500 kişiyi bulan dev kadrosuyla, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Hizmet kalitesini uluslararası ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi, OHSAS 14001:2015 Çevre Yönetimi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi sertifikaları ile belgeleyen Jolly Tur’da, yurtiçi otellerinden yurtdışı, kültür ve cruise turlarına kadar aradığınız her şeyi kolaylıkla bir arada bulabilirsiniz. Üstelik Jolly M.I.C.E. ve Jolly Business farkıyla artık kurumsal seyahat, fuar ve kongre hizmetlerinin hepsi tek çatı altında, uzman kadrolar tarafından titizlikle incelenerek seçilmektedir.

Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Jolly Tur ‘un sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

Jolly Tur İş Başvurusu

Jolly Tur iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Jolly Tur bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Jolly Tur dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Ofisi Seyahat Danışmanı: Jolly Tur satış ofislerinde görevlendirilmek üzere “Seyahat Danışmanı” arayışımız mevcuttur.

 • Meslek Yüksek Okulları veya Üniversitelerin Turizm ile ilgili bölümlerinden mezun,
 • Tercihen Yurtiçi ve Cruise departmanlarının operasyon, satış veya çağrı merkezi bölümlerinde deneyimi olan,
 • İletişim becerisi ve kişisel motivasyonu yüksek,
 • Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip,
 • Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren,
 • Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

Uçak Bileti Satış Temsilcisi: Genel Müdürlük Bilet Departmanı’nda , uçak bilet taleplerinin misafir memnuniyeti esas alınarak karşılanmasından ve gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak “Uçak Bileti Satış Temsilcisi” arayışımız mevcuttur.

 • MYO ya da üniversitelerin Turizm bölümlerinden mezun,
 • En az 2 yıl IATA Bilet satışı konusunda deneyimli,
 • Tercihen Sabre ve Galileo rezervasyon sistemine hakim,
 • Havayolu kuralları ve iç / dış hat bilet kesme konusunda bilgili,
 • İyi düzeyde İngilizce bilen,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli,
 • Dış görünümüne ve misafir memnuniyetine önem veren,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Çağrı Merkezi Seyahat Danışmanı
Yardım Masası Uzmanı
Gece Uçak Bileti Satış Temsilcisi
Muhasebe Uzmanı

Jolly Tur İş Başvuru Formu

Jolly Tur iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Jolly Tur üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir