Jantsa Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Jantsa Personel Alımı ve İş İlanlarıJantsa İş İlanları & Personel Alımları;

Jantsa bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Jantsa tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

JANTSA Jant Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1977 yılında Şefik Çerçioğlu önderliğinde 600 ortak tarafından Aydın’ın Sultanhisar ilçesine bağlı Atça kasabasında kurulmuştur.

Üretimine tarım sektöründe iddalı olarak zirai jantlar ile başlayan kuruluşumuz, 1980 yılında ağır vasıta jantı, 1990 yılında tubeless jantı ve 2000 yılında da iş makinesi jantı üretimine geçerek sektöründe tam anlamıyla yerini almıştır.

Jantsa İş Başvurusu

Jantsa iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Jantsa bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Jantsa dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Genel Başvuru: Jantsa Jant Sanayi Tic. A.Ş. 1977 yılından bu yana otomotiv sanayi için jant üretimi yapmaktadır. Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında, şirketimizin Aydın Umurlu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda istihdam üzere aşağıdaki niteliklere sahip, takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.

Genel Nitelikler:

  • Üniversitelerin  teknik bölümlerinden mezun,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • İş güvenliği konularında gerekli çalışmalarda yer alan,
  • Ekip çalışmasına uyumlu, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek,
  • Gelişime açık, dinamik ve sonuç odaklı,
  • Verimlilik çalışmaları ve analizlerini yürütebilecek,
  • Tempolu, yoğun çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

Jantsa İş Başvuru Formu

Jantsa iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Jantsa üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir