İzdemir Personel Alımı ve İş İlanları 2019

İzdemir Personel Alımı ve İş İlanları İzdemir İş İlanları & Personel Alımları;

İzdemir bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. İzdemir tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. uzun hadde mamulleri üretmek amacı ile 1975 yılında kurulmuştur. Modern haddehane tesisleri 1983’te, çelikhanesi ise 1987 yılında işletmeye alınmıştır. Aliağa ağır sanayi bölgesinde 500 bin m2’nin üzerinde bir alanda üretimini sürdürmektedir. Teknoloji, kalitesi ve üretimini daha da ileriye taşımak için, İş Bankası’ ndan devralındıktan sonra yapılan yatırımlar sonucunda çelikhane üretim kapasitesi 1.320.000 ton/yıl, çubuk haddehane üretim kapasitesi 900.000 ton/yıla çıkarılmış, 2013 yılında 400.000 ton kapasiteli orta profil haddehanesi devreye alınmıştır.

İzdemir İş Başvurusu

İzdemir iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki İzdemir bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

İzdemir dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Çağımızın iş dünyasında yüksek rekabet ve sermayenin serbestçe hareket kabiliyetinin artması, şirketlerin yerel ve uluslararası sorumluluklarını arttırmış, dolayısıyla sürdürülebilir gelişmeyi garanti altına almak için şeffaflık, sosyal sorumluluk, hesap verebilirlik önemli kavramlar haline gelmiştir. İzmir Demir Çelik, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olarak, kurulduğu andan itibaren, tüm paydaşlarıyla iyi ilişkiler içerisinde, şeffaflığa önem veren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, kurumsal yönetim kültürü açısından kendini sürekli geliştirmeye çalışan bir kurum olmuştur.

Kesme Operatörü, Üretim İşçisi gibi pozisyonlarda alımlar yapmaktadır. Bu pozisyonlara başvurmadan önce başvuru formunuzu (CV) önceden hazır etmeniz önemlidir.

Genel Başvuru

İlanımız “Genel Başvuru” Niteliğindedir. Başvurunuz, gelecekte oluşabilecek iş fırsatları için gizlilik prensiplerimiz içinde saklanacaktır. Niteliklerinize uygun boş pozisyonumuz olması durumunda değerlendirilmeye alınacaktır.

İzdemir İş Başvuru Formu

İzdemir iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan İzdemir üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir