İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanları 2019

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanlarıİstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları & Personel Alımları;

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (IATA: SAW,ICAO:LTFJ) Pendik ilçesi sınırlarında inşa edilen İstanbul’un 2. havalimanı. Havalimanı ismini, dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve Türkiye’nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen’den almıştır. Havalimanının temeli Şubat 1998 tarihinde atılmış, Ocak 2001 tarihinde bitirilen havalimanı toplam 550 milyon USD’ye mal olmuştur. Havalimanı, Malaysia Airports tarafından işletilmektedir. Yer hizmetleri, operasyon, kargo ve güvenlik işlemleri kısa adı ISG olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş. tarafından yürütülmektedir. 2017 yılında 31.385.841 yolcu, 219.656 uçak ve 50.868 ton kargo trafiğine ev sahipliği yapan Sabiha Gökçen Havalimanı, ülkenin en işlek ikinci havalimanıdır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İş Başvurusu

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Otopark Görevlisi: Otopark İşletme planına göre, müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda otoparka giren araçların çıkışında ücretlerinin tahsil edilmesi, kasa devir teslimini eksiksiz yapmak, vardiya bitiminde kasa evraklarını ve raporlarını bağlı olduğu birime iletmek.

Genel Nitelikler:

 • En az lise mezunu,
 •  MS Office programlarına hakim,
 •  Müşteri odaklı, iletişimi kuvvetli ve dikkatli,
 •  Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek,
 •  Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

Misafir Karşılama Elemanı: Havalimanımızda uygulanmakta olan Fast Track projesi kapsamında, ayrıcalıklı yolcuların karşılanması ve yönlendirilmesi noktasında görev alacak Misafir Karşılama Görevlisi alınacaktır.

Genel Nitelikler:

 • Minimum lise mezunu olmak
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak
 • Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak
 • Prezentabl olmak
 • Müşteri ilişkileri konusunda yetenekli olmak
 • Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabiliyor olmak
Cafe Servis Görevlisi
Üniteler Servis Görevlisi
Kat Görevlisi
Bütçe ve Raporlama Uzmanı

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İş Başvuru Formu

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 4 yorum yazıldı;

 1. Bunyeniz kapsaminda yeterli donanima sahip olmakla birlikte aradıgınız özelliklere sahibim.
  Ehliyetlim E snfı olmakla birlikte src lere sahibim.iş kordinasyonu takım calişması ve idari yöneticilik vasfım bulunmakla birlikte iş surecine yatkın ve idari yonetimin kurallarına uyum saglama ve yonetimin kurallari calişan personelin lehine oldugu bilincindeyim.çalışma sebebim Çalışanlarına bütün haklar sunulmakta ve kusursuz oldugunuz düşüncesindeyim.hedeflerim verilern her işi hakkım ile başarı saglayarak tamamlamak.
  Kendimi izah etmeme fırsat vermeniz dahilinde mülakata cagırmanızi bekliyirum saygilarimla
  0551 939 91 75
  Istanbul samandira

 2. Merhaba
  Iyı Derecede ingilizce
  Orta derece de Almanca ve Rusça
  Girne üniversitesi son sınıf dayım
  Istanbul Asya bölgesinde ikamet etmekteyim
  0548 822 9225

 3. Merhaba
  Iyı Derecede ingilizce
  Orta derece de Almanca ve Rusça
  Girne üniversitesi son sınıf dayım
  Istanbul Asya bölgesinde ikamet etmekteyim
  0548 822 9225

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir