Istanbul Atatürk Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Istanbul Atatürk Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanlarıIstanbul Atatürk Havalimanı İş İlanları & Personel Alımları;

Istanbul Atatürk Havalimanı bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Istanbul Atatürk Havalimanı tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı veya eski adıyla Yeşilköy Havaalanı, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan uluslararası havalimanı. 1900’lerin başında Türkiye’de ilk hava ulaşımının başlatıldığı yer olan Atatürk Havalimanı, 1953 yılında uluslararası hava trafiğine açılmıştır. 29 Temmuz 1985 tarihinde, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün soyadı havalimanına verilmiştir. 2015 yılı verilerine göre Türkiye’nin en yoğun trafiği ve dünyanın 11. en yoğun yolcu trafiğinin olduğu havalimanıdır. Günlük ortalama 1100 uçağın kullandığı havalimanı, Avrupa’nın en önemli transit yolcu havalimanları arasında bulunmaktadır. Meydana iniş yapan ve meydandan havalanan uçak sayısı, 4 Eylül 2016’da 1453 ile (Her 59,46 saniyede bir uçak iniş ya da kalkışı) tüm zamanların rekorunu kırdı. Pist başına saatte oluşan uçak trafiği rekoru ise 55 uçak ile Londra Gatwick havalimandadır. Bu sayı Atatürk havalimanıda 30’dur. 2015 yılında 61.332.124 yolcu, 464.774 uçak ve 790.744 ton kargo trafiğine ev sahipliği yapan Atatürk Havalimanı, ülkenin en işlek havalimanıdır.

Istanbul Atatürk Havalimanı İş Başvurusu

Istanbul Atatürk Havalimanı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Istanbul Atatürk Havalimanı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Istanbul Atatürk Havalimanı dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Personeli:  Havalimanı Dış Hatlar Duty Free Mağazalarında; alışveriş yapan misafirlerimizin kasa işlemlerini alıyor olmak ve satış danışmanı olarak gelen misafirlerimize kaliteli bir servis sunuyor olmak.

Genel Nitelikler:

 • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, güleryüzlü, özgüveni yüksek
 • Müşterinin dile getirmediği ve/veya farkında olmadığı ihtiyaçlarını çözümleyebilen
 • Ekip arkadaşları ile beraber planlı ve organize şekilde çalışabilen
 • Genel kültür birikimine önem veren ve dış görünümüne özen gösteren
 • Gece/Gündüz Vardiyalı çalışabilecek
 • İngilizce, Rusça, Çince dillerinden birini iyi derecede konuşabilen
 • En az Yüksekokul mezunu

İçki Sigara Satış Uzmanı: Uluslarası Perakende Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamız için İçki Sigara Satış Uzmanları aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • En az lise, Yüksekokul- Açıköğretim mezunu,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli ve bu alanda kariyer hedefleyen,
 • İçki Sigara Çikolata ürünleri satışı konusunda tecrübeli,
 • Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,
 • Müşteri odaklı,
 • Güleryüzlü ve prezentabl,
 • Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Güvenlik Görevlisi
Satış ve Ödeme Danışmanı
İnsan Kaynakları Yarı Zamanlı Elemanı
Stajyer

Istanbul Atatürk Havalimanı İş Başvuru Formu

Istanbul Atatürk Havalimanı iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Istanbul Atatürk Havalimanı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 24 yorum yazıldı;

 1. TGS kapsaminda yeterli donanima sahip olmakla birlikte aradıgınız özelliklere sahibim.
  Ehliyetlim E snfı olmakla birlikte src lere sahibim.iş kordinasyonu takım calişması ve idari yöneticilik vasfım bulunmakla birlikte iş surecine yatkın ve idari yonetimin kurallarına uyum saglama ve yonetimin kurallari calişan personelin lehine oldugu bilincindeyim.çalışma sebebim Çalışanlarına bütün haklar sunulmakta ve kusursuz oldugunuz düşüncesindeyim.hedeflerim verilern her işi hakkım ile başarı saglayarak tamamlamak.
  Kendimi izah etmeme fırsat vermeniz dahilinde mülakata cagırmanızi bekliyirum saygilarimla
  0551 939 91 75
  Istanbul samandira

 2. merhaba , yeni lisans mezunuyum . 22 yaşında ,184 boy ,78 kiloyum . i̇ngilizcem ve rusçam var. tgs de çalışmaya başlayıp kendimi havaalanı alanında gelıstırmek ıstıyorum 05352804323

 3. tgs uçak içi temizliğinde çalşmak istiyorum inşallah bana bu fırsatı verirseniz çok memnun edersiniz şimdiden teşekkür ederim bu işe ihtiyacım var. 05346898670

 4. Tgs de çalışmak istiyorum üniversite mezunuyum lütfen dönüş yapın atatürk havalimanında çalışmak.cok.isterim
  05353963478

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir