İSPARK Personel Alımı ve İş İlanları 2019

İSPARK Personel Alımı ve İş İlanlarıİSPARK İş İlanları & Personel Alımları;

İSPARK bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. İSPARK tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan ve 2005 yılında kurulan İSPARK, “Güvenle Park Güleryüzle Hizmet” sloganıyla yola çıktı. İSPARK, siz değerli İstanbullulara kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunabilmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. İSPARK’ın kuruluş amacı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait açık, katlı ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden ve sistemli bir şekilde yönetip işletmektir. Kentli olma ve park etme kültürünü yerleştirmek ve “Güvenle Park, Güler yüzle Hizmet” sloganıyla hizmet etmektir.

Şehir içi trafik yoğunluğunun azaltılmasına katkı sağlamak için projeler üreten İSPARK, yeni yapılacak otoparkların nereye yapılacağını stratejik olarak belirlemek ve ağırlıklı olarak yeraltı veya katlı otoparklar yapmak için çalışmaktadır. İSPARK, şehir içinde kısa süreli parklanmayı teşvik etmek ve uzun süreli parklanmayı ana arterlerden alıp daha az yoğun olan bölgelere aktarmak için çalışmaktadır. Bu bağlamda ana arterlerde yüksek, dış bölgelerde düşük otopark fiyatı uygulamasına gitmektedir. Örneğin, Şişli gibi merkez konumda ve aşırı yoğun olan bir bölgede 0-1 saat için 5 TL ücret alınırken, Maltepe İDO önünde gün boyunca 5 TL ücret alınmaktadır. Böylece Şişli bölgesinde uzun süreli parklanmanın önüne geçilerek trafik rahatlatılmakta, Maltepe’de ise İDO gibi toplu taşıma araçlarının kullanımına teşvik edilerek araçların trafiğe çıkması önlenmektedir.

İSPARK İş Başvurusu

İSPARK iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki İSPARK bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

İSPARK dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İSPARK Bünyesinde Çalışabileceğiniz Pozisyonlar:

  • Otopark Görevlisi
  • Tahsilat Personeli
  • Yardımcı Personeller
  • Gişe Personelleri
  • Güvenlik Görevlisi

İSPARK İş Başvuru Formu

İSPARK iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan İSPARK üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 3 yorum yazıldı;

  1. Klima soguk hava beyaz esaya Elektirik islerinde anlari 16 yildir bu is yapiyorum teknik ekipinizele calismak isterim cep 0539 215 51 73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir