İşbir Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2020

İşbir Holding Personel Alımı ve İş İlanlarıİşbir Holding İş İlanları & Personel Alımları;

İşbir Holding bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. İşbir Holding tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

İşbir Holding A.Ş. 17.02.1968 yılında yurt içinden ve yurt dışından ortaklar tarafından 2.700.000.- TL sermaye ile kurulmuştur.

09.10.1968 yılında gerçekleştirilen ilk yatırım Balıkesir’de İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.’dir. Daha sonra 1977 yılında Ankara’da İşbir Sünger Sanayi A.Ş. kurulmuştur.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen yıllarda bu yatırımlar kendi sektörlerinin lider işletmeleri konumuna yükselmişlerdir.

İşbir Holding A.Ş.’nin bağlı ortaklıkları olan İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş., İşbir Sünger Sanayi A.Ş.’nin bugün Ankara, İzmir ve Balıkesir’de bulunan fabrikalarında faaliyet göstermektedir.

Kuruluşundan beri halka açık bir şirket olan İşbir Holding, Sermaye Piyasası Kurulu’na tabi olarak her zaman, çağdaş ekonominin gereklerini yerine getirmiştir.İşbir Holding’in ilk kuruluşundan bu yana temel stratejisi, sahip olduğu her bir İşbir Şirketi’ni sektörünün önde gelen şirketi yapmak, verimliliği ve kârlılığı yüksek şirketlerle ülke kalkınmasına katkı sağlamak ve bu surette ortaklarına sürekli kâr payı dağıtabilmektir.

İşbir Holding İş Başvurusu

İşbir Holding iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki İşbir Holding bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

İşbir Holding dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Mağaza Satış Temsilcisi: Bölge Müdürlüğüne bağlı İşbir Yatak Uyku Merkezlerinde  çalışacak,Mağaza Satış Yetkilisi arıyoruz.

Satış Yetkilisi olarak görev tanımı şu şekildedir:

 • Ürün, kampanya bilgilendirmesi yaparak, müşterileri sürekli güncel bilgiye sahip olmasını sağlamak
 •  Müşteri şikayetlerini takip edip, bölge yöneticisine raporlamak.
 •  Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, satış ağını genişletmek.
 •  Mağaza teşhir ve düzeninin sağlamak.

Genel Nitelikler:

 • Lisans, Ön Lisans veya Lise Mezunu
 • En az 1 yıl satış tecrübesi olan
 • İyi derecede iletişim becerisine sahip
 • Diksiyonu düzgün, özenli, giyimine dikkat eden
 • Analitik düşünebilen ve çalışabilen
 • Ofis programlarını kullanabilen
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Satış Pazarlama Uzmanı: Sektöründe öncü, ürettiği ürünlerini ihraç eden şirketimizin üretim tesislerinde çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip Satış Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

 • Müşterilerden gelen siparişlere karşılık satış teklif mektubu hazırlamak
 • Siparişlerin üretim sürecini takip etmek ve müşteri ile bilgi paylaşımında bulunmak
 • Tahsilat departmanıyla beraber iletişimde ve aksiyonda olmak.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • İleri düzeyde Fransızca bilen, tercihen 2. Dil olarak İngilizce bilen,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Analitik düşünebilen
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyetli.
Tedarkçi Geliştirme Uzmanı
İşbir Yatak Ankara Fabrikada ve Bursa Bölgede çalışacak ” Tedarkçi Geliştirme Uzmanı” çalışma arkadaşı alınacaktır. İŞ TANIMI: Üretimin hedeflenen kalitede gerçekleşmesini sağlamak üzere; Tedarikçi denetiminin yapılması ve raporlanması Ürünlerle ilgili tedarikçilere eğitimlerin verilmesi Tedarikçiler ile iyileştirme çalışmalarında bulunulması Tedarikçi performansına etki eden tedarikçi görüşmelerinin ve denetlemelerinin yapılması Tedarikçi zenginleştirme ve önceliklendirme çalışmalarının yürütülmesi ve ilgili süreçlerin tasarlanması Mevcut ve potansiyel tedarikçi performanslarını ölçmek için gerekli süreç ve sistem çalışmalarının yapılması

GENEL NİTELİKLER: Üniversitelerin Endüstri veya Makine mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen SAP konusunda bilgisi olan , MS Office uygulamalarına hakim, Satınalma ve tedarik geliştirme konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, Mobilya ve mobilya yan sanayiye tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Başarılı ve sonuç odaklı olan, İlişki yönetimi konusunda uzman, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan adaylar aranmaktadır.

Şöför ve Sevkiyat Elemanları
İŞ TANIMI İşbir Süngere Bağlı İstanbul Yatak Bölge Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere “Şöför ve Sevkiyat Elemanları aranmaktadır” İstanbul Bölgeye bağlı İstanbul, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerindeki bayi ve kendi bünyemizdeki uyku merkezleri ile perakende müşterilerine İşbir Yatak ürünlerininMaskoda bulunan depomuzdan sevkiyatın yapılması.

GENEL NİTELİKLER: Ortaöğretim mezunu olan E Sınıfı Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen Askerlik Hizmetini yapmış veya Askerlikle ilişiği olmayan SRC belgesi ve psikoteknik belgesi olan Kamyon ve Kamyonet kullanabilen Daha önce müşteri hizmetlerinde deneyimli olan

İşbir Holding İş Başvuru Formu

İşbir Holding iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan İşbir Holding üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir