İçdaş Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

İçdaş Çelik Personel Alımı ve İş İlanlarıİçdaş Çelik İş İlanları & Personel Alımları;

İçdaş Çelik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. İçdaş Çelik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Ailenin en büyüğü Koca Mustafa Bey, 1880’ li yıllarda gemi tamir işlerine başlamak üzere İstanbul’a gelir. Aslan ailesi 1954 yılında döküm ve makine alanına girer ve 1961 yılında ilk haddehaneyi kurar.1969 yılında ise İstanbul Çelik Demir İzabe Sanayi A.Ş. kurulmuştur. 1970 yılından bu yana inşaat çeliği ve alaşımlı çelik üreten İÇDAŞ, üretim kapasitesiyle Türkiye’nin 2. Büyük çelik üreticisidir. (İSO) İstanbul Sanayi Odası Belirlemelerine göre kamu dahil Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi kuruluşu arasında genel sıralamada 2014 yılında 6’ıncı sırada yer alan İÇDAŞ’ın grup şirketleriyle birlikte 10.000’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Ulusal Çelik endüstrisinin stratejik öneminin Türk ekonomisine etkisinin bilincinde ve köklerine bağlı bir şekilde, İCDAŞ çelik endüstrisinde teknoloji ve kalitede önderdir.

İçdaş Çelik İş Başvurusu

İçdaş Çelik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki İçdaş Çelik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

İçdaş Çelik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İşe Alım Süreci: İçdaş Şirketler Grubu olarak işe alım sürecinde öncelikli olarak iç kaynaklar değerlendirilmektedir. İç kaynaklar dışında kariyer portalları ve internet sitesi aracılığı ile yapılan başvurular dikkate alınmaktadır. İnternet sitesinden yapılan Genel Başvurular aday veri tabanımızda kayıt altına alınarak ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.
Personel ihtiyacı doğrultusunda gelen başvurular arasında uygun olduğu düşünülen adaylar ile İnsan Kaynakları çalışanları iletişime geçerek, adaylar mülakata davet edilmektedir. Pozisyonun gerektirdiği teknik bilgi ve beceriler ile ilgili çeşitli test ve değerlendirme araçları kullanılır. Görüşmeler sonucunda pozisyon gerekliliklerine ve kurum kültürüne uygun, şirketimize değer katabilecek ve hedeflere ulaşmada destek olacak adaylara iş teklifi yapılması ile işe alım süreci sona erer.
Torna ve Freze Ustaları:
 • Tercihen Meslek liselerin Torna Tesviye ,Makina bölümlerinden mezun yada pratikten yetişme,
 • Tercihen Mesleki Yeterlilik Belgesi olan
 • Talaşlı imalat aşamaları ve yöntemleri konusunda ileri derecede bilgi ve uygulama sahibi
 • Ölçü aletlerini kullanabilen
 • İyi derecede Teknik Resim Bilgisi olan
 • Vardiyalı çalışabilecek

SAP Uzmanı:

 • SAP yazılımı üzerinde yapılan/yapılacak projelerde görev almak
 • Konusuyla ilgili gelen iş ihtiyaçları için uygun SAP çözümünü bularak sistemde uyarlamalarını yapmak, geliştirme ihtiyaçları için teknik doküman hazırlamak ,
 • Konusuyla ilgili yürütülmekte veya geliştirilmekte olan uygulamaların ait olduğu müdürlükler ile temaslarda bulunarak uygulama desteğini sağlamak.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin 4 yıllık mühendislik(Bilgisayar, Yazılım,Endüstri)  veya bilişim bölümlerinden mezun,
 • Tercihen SAP projesi uygulama metodolojisine hakim
 • SAP projesinde aktif olarak yer almış, tercihen minimum 2 yıl tecrübeli,
 • Ekip çalışmasına yatkın,Araştırmacı, hızlı ve analitik düşünebilen
 • İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip.
SAP ABAP Yazılımcısı

İçdaş Çelik İş Başvuru Formu

İçdaş Çelik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan İçdaş üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir