Hes Kablo Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Hes Kablo Personel Alımı ve İş İlanlarıHes Kablo İş İlanları & Personel Alımları;

Hes Kablo bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Hes Kablo tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından birisi olan HES KABLO, kablo ve tel sektöründe sağladığı başarı ve üstün performans sonucunda, bugün dünyaca tanınan uluslararası bir firma haline gelmiştir. 1974 yılında enerji kabloları üretmek üzere kurulan firma, çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde bakır haberleşme kablosu, fiber optik kablo, enerji kablosu, yüksek gerilim enerji kablosu, alüminyum iletken ve emaye bobin teli üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek kablo ve tel sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur. İstanbul Sanayi Odası’nın her yıl belirlemiş olduğu ilk 500 firma sıralamasında HES KABLO, 2016 yılı verileri göz önüne alındığında 80. sırada yer almıştır. Ürünlerini yurtiçi pazarın yanı sıra, dünyaya da sunan HES Kablo’nun dört bir yanındaki 130 dan fazla ülkede ülkede tercih edilmektedir.

Hes Kablo İş Başvurusu

Hes Kablo iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Hes Kablo bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Hes Kablo dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Temsilcisi: HES KABLO A.Ş bürolarında Pazarlama ve Satış bölümünde görev yapacaktır.

 • Üniversitenin Mühendislik ve MYO nun ilgili bölümlerinden mezun,
 • 30 yaşını aşmamış
 • Seyahate uygun,
 • Tercihen İngilizce bilen
 • Kablo sektöründe Satış mühendisi(2) ve Satış teknikeri(1) olarak çalışacak
 • Alanında Tecrübeli
 •  Ms Office programlarına hakim
 •  Askerlikle ilişkisi bulunmayan
 •  Bay
 •  Ekip çalışmasına ayak uydurabilen, müşteri odaklı,dışa dönük,araştırmacı, Prezantabl, çözüm ve sonuç odaklı,
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu.
ENGELLİ ELEMAN GENEL BAŞVURU
BEYAZ YAKA GENEL BAŞVURU

Hes Kablo İş Başvuru Formu

Hes Kablo iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Hes Kablo üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir