Hema Endüstri Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Hema Endüstri Personel Alımı ve İş İlanlarıHema Endüstri İş İlanları & Personel Alımları;

Hema Endüstri bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Hema Endüstri tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz. Hema, 1973 yılında  dışa bağımlı Türk endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Dişli Pompa üretmek için Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Endüstriyel Bölgesi’nde  Hema Hidrolik Makina Sanayi Ve Ticaret A.Ş. adı ile kurulmuştur. Geçen yıllar içinde Hema, hem ürün hem de hizmet verdiği sektör sayısını arttırmıştır. Bugün Türkiye’nin önde gelen mühendislik şirketlerinden biri olarak Otomotiv, Traktör, İş Makineleri için üretim yapan global bir şirket haline gelmiştir. 1998 yılında gelişen ürün yelpazesini de içerisinde barındırmak için firma  ismi HEMA Endüstri A.Ş. olarak değiştirilmiştir. Dünya’nın önde gelen firmaları ile rekabet eden Hema Endüstri sürekli yeni teknolojiye yatırım yaparak üretim kalitesini ve verimliliğini arttırmaktadır. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem HEMA Endüstri’nin hizmet verdiği sektörlerde önemli bir OEM tedarikçisi haline gelmesini sağlamıştır. Hema Endüstri gelişimi  ilerlemesi için gerekli olan gücünü 3000’in üzerindeki  tecrübeli ve eğitimli personelinden almaktadır.

Hema Endüstri İş Başvurusu

Hema Endüstri iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Hema Endüstri bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Hema Endüstri dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Forklift Operatörü:

 • En az lise tercihen meslek lisesi mezunu,
 • Forklift ehliyeti olan,
 • Reach Truck forklift kullanımında deneyimi olan,
 • SAP depo hareketlerini kullanabilen,
 • Bilgisayar bilgisi olan,
 • Askerlik hizmetini yerine getirmiş,
 • Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek.

Kalite Operatörü:

 • Endüstri meslek lisesi, teknik lise, çıraklık eğitim merkezi veya MYO mezunu (Motor, Metal işleri, CNC, Makine, Otomotiv, Torna,Tesviye)
 • Benzer sektörde 2 yıl kalite deneyimine sahip,
 • Kumpas ve micrometre gibi aletleri çok iyi kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Mekanik Bakım Operatörü
SAP Modül Uzmanı

Hema Endüstri İş Başvuru Formu

Hema Endüstri iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Hema Endüstri üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir