Hastavuk Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Hastavuk Personel Alımı ve İş İlanları Hastavuk İş İlanları & Personel Alımları;

Hastavuk bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Hastavuk tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1972 yılında Bursa’da kurulan, sürekli gelişen, teknolojiye ayak uyduran ve sektörü yakından takip ederek gelişimine katkıda bulunan  HasTavuk, damızlık yumurtadan, yumurtalık ve etlik civcive, yarkadan, yem ve tavuk eti üretimine kadar, tavukçuluğun her alanında faaliyet göstermektedir. Yumurtalık civcivde Türkiye üretiminin %70’ini karsılayan HasTavuk, kuluçka kapasitesiyle tek çatı altında Avrupa ve Türkiye’nin en büyük damızlıkçı firmasıdır. Deneyim ve sahip olduğu tecrübesi ile bir ülkeye canlı hayvan ihracatını ilk kez yapan, hiç girilmeyen pazarlara giren, sektöründe en fazla ihracatı gerçekleştiren firma olmanın hakli gururunu taşımaktadır. Ürettiği kaliteli ırklarla, sağladığı müşteri memnuniyetiyle, sektöründeki başarısını aldığı kalite ve basari ödülleriyle tescillemektedir. Ülke ekonomisine kattığı değerlerle birçok kurum ve kuruluş tarafından defalarca ödüllendirilen HasTavuk, kalitesi ve üstün başarısıyla Mükemmellik Ödülü’nü birçok sefer Türkiye’ye kazandırmış tek firmadır.

Hastavuk İş Başvurusu

Hastavuk iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Hastavuk bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Hastavuk dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Tır Şoförü: İlgili sevkiyatların teslimat noktalarına zamanında ulaştırılmasını sağlayacak tır şoförleri aramaktayız.

Genel Nitelikler:

  • En az 3 yıl ağır vasıta şoförlüğü yapmış,
  • CE veya D sınıfı ve dijital ehliyeti olan,
  • Uzun yol tecrübesi olan,
  • SRC 2-4 yetki belgesi ve psikoteknik belgesine sahip,
  • Askerliğini tamamlamış,
  • 40 yaşını aşmamış.

Kümes Bakıcısı: 

  • 40 yaşını aşmamış
  • Askerlik hizmetini tamamlamış
  • Evli olarak ailesiyle birlikte şirketin lojmanlarında ikamet edebilecek
Plasiyer
Veteriner Hekim
Kümes bakıcısı (Aile)
Üretim Isçisi

Hastavuk İş Başvuru Formu

Hastavuk iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastavuk üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir