Gama İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Gama İnşaat Personel Alımı ve İş İlanlarıGama İnşaat İş İlanları & Personel Alımları;

Gama İnşaat bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Gama İnşaat tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

58 yıllık köklü geçmişe sahip olan GAMA, sağlam mali yapısı ve uzman iş gücüyle yurt içi ve yurt dışındaki pazarlarda, üstlendiği işleri kaliteli yapması ve zamanında tamamlaması ile tanınan bir uluslararası firma haline gelmiştir. Bu kuvvetli yapıya, iş ortakları ve çalışanlarının asla ödün vermediği prensip ve değerler olan dürüstlük, insana ve topluma saygı, üretkenlik, takım çalışması, müşteri odaklı profesyonel anlayış ve sürekli kendini yenileme sayesinde ulaşılmıştır.

Gama İnşaat İş Başvurusu

Gama İnşaat iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Gama İnşaat bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Gama İnşaat dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Gama İnşaat İnsan Kaynakları Politikası:

Karşılıklı güven ve etik değerlerin ön planda olduğu şirket kültürümüz, insan kaynakları politikamızın temelidir.
Her biri farklı sektörlerde / alanlarda faaliyet gösteren GAMA şirketlerinin; büyüme hedefleri ve stratejilerini destekleyecek esnek İnsan Kaynakları politikaları belirlenmektedir.
Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları ve teknik bilgiyi oluşturarak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, nitelikli personelimizi korumak, temel insan kaynakları politikamızdır.

Gama İnşaat İş Başvuru Formu

Gama İnşaat iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Gama İnşaat üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir