Gama Endüstri Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Gama Endüstri Personel Alımı ve İş İlanlarıGama Endüstri İş İlanları & Personel Alımları;

Gama Endüstri bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Gama Endüstri tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

GAMA Grubunun endüstriyel tesis inşaat ve montaj faaliyetleri, 1970 yılında kurulan GAMA Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj A.Ş. (GAMA Endüstri) bünyesinde gelişmiştir.

GAMA Endüstri,

  • Termik ve Hidroelektrik Santrallar,
  • Petrol Rafinerileri, Petrokimya ve Gaz Tesisleri,
  • Demir-Çelik Tesisleri,
  • Çimento Fabrikaları,
  • Boru Hatları
  • Yüksek Binalar, İş ve Alışveriş Merkezleri,
  • Konutlar, Turizm Tesisleri, Sosyal ve Kültürel Tesisler, Sağlık Tesisleri,
  • Barajlar,
  • Metro Sistemleri,
  • Altyapı Tesislerinin anahtar teslimi inşaatı ve genel montaj işlerinde uzmanlaşmıştır.

Gama Endüstri İş Başvurusu

Gama Endüstri iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Gama Endüstri bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Gama Endüstri dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Gama Endüstri İnsan Kaynakları Politikası:

Karşılıklı güven ve etik değerlerin ön planda olduğu şirket kültürümüz, insan kaynakları politikamızın temelidir.
Her biri farklı sektörlerde / alanlarda faaliyet gösteren GAMA şirketlerinin; büyüme hedefleri ve stratejilerini destekleyecek esnek İnsan Kaynakları politikaları belirlenmektedir.

Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları ve teknik bilgiyi oluşturarak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, nitelikli personelimizi korumak, temel insan kaynakları politikamızdır.

Gama Endüstri İş Başvuru Formu

Gama Endüstri iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Gama Endüstri üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir