Flokser Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Flokser Tekstil Personel Alımı ve İş İlanlarıFlokser Tekstil İş İlanları & Personel Alımları;

Flokser Tekstil bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Flokser Tekstil tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Flokser Textile üretim alanında deri, süet ve kumaş fabrikalarıyla farklı sektörlere hizmet vermektedir. 65.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu olan Hadımköy teknik deri fabrikasında; % 100 PU ve PU/PVC deri, nonwoven ve örme kumaş üretimi ile döşeme, giyim, ayakkabı, çanta, saraciye ve ajanda sektörlerine ürünlerini, ileri teknoloji kullanarak üretmektedir.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 110.000 m2 alan üzerinde kurulu olan süet ve kumaş fabrikası, üretim kapasitesi ile dünyanın en büyük floklu (süet) kumaş, dokuma kumaş ve baskı entegre tesisi olarak hizmet vermektedir.

Kadife, keten, viskon, elyaf, iplik bobin boya gibi hammaddeler ile döşemelik kumaş sektöründe büyük yatırımlar yapan Flokser Textile; dünya modasını yansıtan, mevcutlardan çok farklı, üstün kalite standartlarında, uyumlu ve üst düzey zevke hitap eden ürünleri kullanıcının beğenisine sunmaktadır. Ürün kalitesi, yüksek üretim kapasitesi, yenilikçi yaklaşımı ile bulunduğu sektörlerde fark yaratan Flokser Textile, 2014 yılının son çeyreğinde üçlü marka stratejisi ile yeni bir ivme kazanmıştır. Döşemelik deri, süet ve kumaş ürünlerin de Smartex, Sertex ve Sedir markalarıyla hem yurt içi hem de dünya pazarında farklı dağıtım kanalları yaratarak marka genişlemesi yaratmıştır.

Döşemelik deri, süet ve kumaş üretiminde, ürüne kazandırılan; su geçirmez, kolay temizlenebilir, güç tutuşur, anti bakteriyel, phthalete free gibi birçok özelliği birleştiren Smartex, Sertex ve Sedir markaları, hayata değer katacak ve tüketicilerin yaşam kalitesini yükseltecek ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

Döşeme kumaş sektöründeki üstün başarı ve uzmanlığını giyim ve ayakkabı sektörlerinde de devam ettiren Flokser Textile; Crea ve Wel Leather markalarıyla sektörün ihtiyaç duyduğu tekstil kalitelerini dünya trendleri ile örtüşerek sunmaktadır.

Türkiye’nin ve Dünya’nın deri, süet ve kumaşta lider üreticilerin arasında yer alan Flokser Textile; uzman kadrosu, ileri teknolojik yapısı, ar-ge çalışmaları ve güçlendirdiği marka kimlik imajı ile büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.

Flokser Tekstil İş Başvurusu

Flokser Tekstil iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Flokser Tekstil bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Flokser Tekstil dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Yöneticisi:  Sektöründe Lider Firmamızın, Satış&Pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere;

 • Üniversite mezunu,
 • Satış/Pazarlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli (tercihen döşemelik kumaş sektöründe),
 • İletişim becerisi yüksek, insan ilişkileri kuvvetli,
 • Müşteri odaklı davranış biçimini benimsemiş,
 • Ms Office programlarına hakim,
 • Aktif olarak araç kullanan,
 • Askerliğini tamamlamış, erkek takım arkadaşları aranmaktadır.

Bilgisayar Mühendisi: Grup merkezimizde görevlendirilmek üzere;

 • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • “donanım” ve “teknik altyapı kurulumu ve bakımı” alanlarında çalışmak isteyen,
 • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, iş disiplinine sahip,
 • Raporlama, analitik düşünme yetkinliklerine sahip,
 • En az literatür takip edecek kadar ingilizce bilen,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
 • 30 yaşını aşmamış, adaylar aramaktayız.

Başvuru sahiplerinin yukarıdaki özelliklere uygun olmamaları durumunda başvurmamaları rica olunur.

Planlama Mühendisi
Üretim İşçisi

Flokser Tekstil İş Başvuru Formu

Flokser Tekstil iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Flokser Tekstil üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir