Filli Boya Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Filli Boya Personel Alımı ve İş İlanlarıFilli Boya İş İlanları & Personel Alımları;

Filli Boya bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Filli Boya tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş, 1993 yılında inşaat boyaları alanına, Avrupa’nın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik işbirliği yaparak adım atmıştır. İki şirketin işbirliği, hem Betek hem de Türk Boya Sektörü açısından bir dönüm noktası olmuş; Filli Boya markası, Avrupa’nın boya konusundaki teknolojik zenginliğini Türk tüketicisi ile buluşturmuştur. Avrupalı bir ortakla üretime geçen ilk Türk boya şirketi olan Betek, boya sektörüne ilk yabancı sermaye girişini de sağlamıştır.

En güncel üretim teknolojilerini kullanarak, tüketici taleplerini yönlendiren, boya sektöründe çığır açan ürünlerle “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği kazanan Betek, çok kısa bir sürede -ve sanayide örnek gösterilen biçimde- boya sektörünün en güçlü firması olmuş, 2001 itibariyle boya sektöründe pazar liderliğine yükselmiştir. Betek, sektördeki lider pozisyona ulaşırken marka yatırımının da önemine inanarak bu yönde sürdürülebilir şekilde yatırımlar yapmış, tüketicilerimizin kalbini fetheden Filli Boya markasını yaratmıştır. Binin üzerinde çalışanı, 3.000’e yakın satış noktası ile Betek, sektöre damga vurmuş, sadece boya sektörü değil Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında önemli bir konuma yükselmiştir.

Filli Boya İş Başvurusu

Filli Boya iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Filli Boya bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Filli Boya dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Kalite Teknisyeni: İş güvenliği kuralları, iş talimat ve prosedürlerine uygun olarak hammadde ve final ürün kontrollerini sahada, hat üzerinde ve Laboratuvarda talimatlara uygun şekilde yapmak.

Genel Nitelikler:

 • Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,
 • En az 4-5 yıl tecrübesi olan,
 • Ms Office programlarına hâkim,
 • Tercihen SAP Bilgisi olan,
 • Balıkesir ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Vardiyalı olarak çalışabilecek,
 • İş güvenliği kuralları hakkında bilgi sahibi,
 • İletişim yeteneği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, başarma azmi yüksek, analitik düşünebilen.

Atık Su Arıtma Operatörü: Üretim ve diğer faaliyetlerden kaynaklanan atık suların işletme talimatları ve mevzuatlar çerçevesinde arıtılması ve desarj edilmesi, arıtma sonucu açığa çıkan sıvı çamurun kurutulması ve ambalajlanmasının sağlanması.

Genel Nitelikler:

 • Meslek Lisesi, Teknik Liseler ve Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun,
 • (Erkek adaylar için) Askerliğini tamamlamış olan,
 • Vardiyalı olarak çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Üretim Operatörü
Forklift Operatörü

Filli Boya İş Başvuru Formu

Filli Boya iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Filli Boya üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir