Farmamak Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Farmamak Personel Alımı ve İş İlanlarıFarmamak İş İlanları & Personel Alımları;

Farmamak bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Farmamak tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1979 yılında kurulan Farmamak A.Ş. üretim ve hizmet faaliyetlerini 227 kişilik deneyimli kadrosu ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi (G.O.S.B.)’nde sürdürmektedir. Türkiye’de ve bölgesinde rijit (sert) folyo üretiminde ürün çeşitliliği ve kapasite bakımından lider olan Farmamak, Rijid Pvc folyo, Pet folyo, PP/PS folyo ve lamineli/bariyer folyo ürünlerinin üretiminin yanı sıra, ilaç ve gıda sektörünün hijyen beklentilerine uygun olarak dünya standartlarında clean-room koşullarında folyo üretimi de gerçekleştiriyor. Farmamak Avrupa başta olmak üzere, Amerika, Afrika, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Yeni PET hat yatırımı ile yıllık 47 bin ton üretim kapasitesine ulaşan Farmamak, ileri teknolojiye sahip, rekabet gücü yüksek bir dünya firması olma yolunda ilerliyor. Ar-Ge ve inovasyona yönelik çalışmalarına önem veren Farmamak, bugüne kadar birçok ilke imza attı.

Yeni ürün çalışmalarına büyük önem veren Farmamak, Türkiye’de üretilmeyen ürünler için yatırımlar gerçekleştiriyor. Deneyimli kadrosu ve geniş laboratuvar altyapısıyla yenilikçi ve rekabetçi ürünler sunmaya devam ediyor. Toplam kalite anlayışı ile sürdürülebilir hizmet vermeye özen gösteren Farmamakalmış olduğu BRC Grade A sertifikasının yanı sıra; OHSAS 18001; ISO 9001/ISO14001/ISO18001/ISO22000 kalite sertifikaları ile üretim ve hizmet kalitesini güvenle müşterilerine taşımanın haklı gururunu yaşıyor.

Farmamak İş Başvurusu

Farmamak iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Farmamak bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Farmamak dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Farmamak İş Başvuru Formu

Farmamak iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Farmamak üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir