ETİ Maden İşletmeleri Personel Alımı ve İş İlanları 2019

ETİ Maden İşletmeleri Personel Alımı ve İş İlanlarıETİ Maden İşletmeleri İş İlanları & Personel Alımları;

ETİ Maden İşletmeleri bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. ETİ Maden İşletmeleri tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kendisine bağlı Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları, Kırka Bor, Emet Bor, Bigadiç Bor İşletme Müdürlükleri ve Bandırma Lojistik Birimi ile birlikte Yurt Dışı Temsilcilikleri ve İştirakleriyle Madencilik, Metalurji ve Kimya alanlarında faaliyet gösteren uluslararası bir Kuruluştur.

ETİ Maden İşletmeleri İş Başvurusu

ETİ Maden İşletmeleri iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki ETİ Maden İşletmeleri bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Sözleşmeli Personelin Açıktan Atama Prosedürü

Teşekkülümüzde sözleşmeli personel alımı; Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik” hükümlerine göre yapılmaktadır. Söz konusu Yönetmelik çerçevesinde; Teşekkülümüzde açıktan atama yapılacak sözleşmeli personelin pozisyon unvanı, adedi ve nitelikleri Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezince yayınlanan Tercih Kılavuzunda yer alır. Anılan merkezce KPSS sonucuna göre Kurumumuza yerleştirilen adaylardan, Teşekkülümüzce oluşturulan Değerlendirme Komisyonu’nca atanma şartlarını taşıdığı kararlaştırılan kişilerin atamaları yapılarak göreve başlamaları sağlanır.

İşçi Personelin Açıktan Atama Prosedürü

Teşekkülümüzde açıktan kadrolu işçi alımı; “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre yapılmaktadır.
Söz konusu Yönetmelik çerçevesinde Teşekkülümüz işyerlerinde açıktan işe alınacak kadrolu işçi personel; iş kolu, meslek pozisyonu, öğrenimi gibi ayrıntılarla belirlenmekte ve yazılı ortamda işçinin çalıştırılacağı işyerinin bulunduğu yerdeki Türkiye İş Kurumu il müdürlüğü veya hizmet merkezinden talep edilmektedir. Türkiye İş Kurumu il müdürlüğü veya hizmet merkezi tarafından gönderilenler adaylar, anılan Yönetmelik hükümlerine göre Teşekkülümüzce oluşturulan Sınav Kurulu tarafından sözlü sınava tabi tutulmakta ve sınav sonucuna göre başarılı olan adayların iş başı yapmaları sağlanmaktadır.

ETİ Maden İşletmeri’nde işçi pozisyonunda çalışmak istiyorsanız lise veya dengi bir öğrenim tamamlamış olmanız gereklidir.

ETİ Maden İşletmeleri dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

ETİ Maden İşletmeleri İş Başvuru Formu

27 iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan ETİ Maden İşletmeleri üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bilgi Edinmek İçin; İletişim Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir