Ersoy Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ersoy Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanlarıErsoy Hastanesi İş İlanları & Personel Alımları;

Ersoy Hastanesi bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ersoy Hastanesi tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Ersoy Sağlık Grubu, ‘Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinerek, 1989 yılında İstanbul Sultanbeyli’de poliklinik olarak kurulmuş ve ilk hastasını kabul etmiştir. Bölgesinde, hastaların yoğun olarak tercih ettiği sağlık kurumu olmayı başarıp büyüyerek; 1997 yılında Sultanbeyli Ersoy Hastanesi olarak hasta kabulüne devam etmiştir.

2005 yılında Maltepe’de Denge Zayıflama Merkezi olarak ikinci merkezimiz kurulmuş, konsepti ve hitap ettiği kitle olarak ülkemizde bir ilki gerçekleştirmiştir. İhtiyaçlar doğrultusunda hızla büyüyerek, önce Denge Tıp Merkezi sonrasında ise 2012 yılında Maltepe Ersoy Hastanesi olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmiştir.

Sağlık grubumuzun üçüncü ve en büyük hastanesi olan, Kurtköy Ersoy Hastanesi; modern mimarisi, uzman hekim kadrosu, sağlıkta hasta odaklı kalite anlayışı, modern tıbbi cihaz ve donanımları ile Kurtköy Ersoy Hastanesi Mayıs 2013’te hasta kabulüne başlamıştır.

Günümüz yoğun çalışma temposunda, işçi güvenliği ve sağlığı git gide daha çok önem kazanmıştır. İşçi güvenliği ve sağlığı konusuna devletimizin de verdiği önem göz önüne alınarak; bu alanda hizmet vermek amacıyla 2010 yılında sağlık grubumuza, Ersoy OSGB(Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) Şirketimiz dahil olmuştur.

İstanbul Anadolu yakasında üç hastane ve işci sağlığı-güvenliği şirketi ile hizmet veren sağlık grubumuz, çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak; hasta, hasta yakınları ve çalışanların memnuniyetini esas alarak, etik kurallardan ödün vermeden sağlık hizmeti sunmaktadır. Ersoy Hastanesi Temmuz 2009’da ISO 9001 2008 Kalite Belgesini almıştır.

Hasta ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş, tam teşekküllü hastanelerimizde, uzman doktorlarımız, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personelimizle, her türlü tetkik, medikal tedavi ve cerrahi müdahaleler en son ameliyat teknikleri kullanılarak hizmet gerçekleştirilmektedir.

Ersoy Hastanesi İş Başvurusu

Ersoy Hastanesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ersoy Hastanesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ersoy Hastanesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Anestezi Teknikeri: Ersoy Hastanesinde görevlendirilmek üzere “tecrübeli” BAYAN ANESTEZİ TEKNİKERİ aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • Üniversite veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Anestezi Teknikerliği mezunu,
 • Alanında en az 2 yıl deneyimli
 • Anestezik ilaçlar konusunda iyi farmokolojik bilgiye sahip,
 • Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan
 • Etik ve sonuç odaklı
 • Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,
 • İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek BAYAN takım arkadaşı aramaktayız.

Medikal Muhasebe Personeli: Ersoy hastaneleri’ nde görevlendirilmek üzere ‘Medikal Muhasebe Personeli’ arayışımız bulunmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • En az önlisans mezunu,
 • Tercihen 1 yıl özel hastane deneyimi olan,
 • SGK faturalandırma ve tahsilat takibi yapabilecek,
 • Sorulmuluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın, ‘Medikal Muhasebe Personeli’ arayışımız bulunmaktadır.
Arşiv Personeli
Gece İdare Amiri

Ersoy Hastanesi İş Başvuru Formu

Ersoy Hastanesi iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ersoy Hastanesi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir