Erpa Özel Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Erpa Özel Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları Erpa Özel Güvenlik İş İlanları & Personel Alımları;

Erpa Özel Güvenlik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Erpa Özel Güvenlik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

ERPA GÜVENLİK her türlü Resmi Kurum ve Kuruluş, Özel ve Tüzel  Statülü Holding, şirket, Tesis, Bankalar, Alışveriş Merkezi, ışyerleri,  Turistik Tesis, Site, Tatil Köyü, Hastaneler, Üniversiteler, Fakülte,    Akademi, Yüksek Okul, Öğretim Kurumları, Depo, Sağlık Tesisleri, Enerji  Santralleri, Rafineri, Baraj, Kara-Deniz Ulaşım ve Nakil Vasıtaları, Hava   Meydanları, Limanlar, Toplu Konut Alanları, Metrolar, Gar ve  Terminaller, Spor Karşılaşmaları, Sahne Gösterileri ve Toplu  Gösterilerin Yapıldığı Alanlar ve Yerler ile vb. Tesis İşletme Toplantı ve  Vasıtaların sabotaja, hırsızlığa, soyguna, yağmaya, yıkmaya  çalışanların işten alıkonmasına, sağlık ve vücut  bütünlüklerine gelecek tehdit ve tehlikelere karşı korumak  güvenliğini sağlamak gibi hizmetleri vermektedir.

ERPA GÜVENLİK Genel kolluk kuvvetlerinin ve itfaiye teşkilatının görev alanlarında “tamamlayıcı güvenlik hizmetlerinin” yanı sıra, görev alanları dışında da özel ve genel alanlarda; kişi, kurum, bölge, bina, çevre ve tesislere yönelik her türlü tehdit ve saldırıyı öncesinde öngörüp etkisiz hale getirmek ve yaşamınızdaki kontrolsüzlükleri en asgari seviyeye indirgemektir.

Özellikle son dönemde artan terör, hırsızlık, mal hasarları ve sabotaj gibi suçların önlenmesinde eğitimli güvenlik görevlilerimiz ve konusunda uzman kadromuz ile günümüzde yoğunlaşan “risk ve tehditlerin ortadan kaldırılması, sizlerin huzur ve güvenliği” öncelikli amacımızdır.

ERPA GÜVENLİK Özel Konut, Site, Lojmanlar, Organizasyonlar, Nişan, Düğün, Fuar, Konser, Spor Müsabakaları gibi Projelerde Tarafımızdan Sürekli Olarak Kontrol ve Denetime Tabi Tutulur.

Erpa Özel Güvenlik İş Başvurusu

Erpa Özel Güvenlik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Erpa Özel Güvenlik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Erpa Özel Güvenlik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi: Şirketimizin otel projelerinde görevlendirilmek üzere 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na dair özel güvenlik kimlik kartı (silahlı-silahsız) sahibi olan özel güvenlik görevlileri istihdam edilecektir.

 • Tercihen İngilizce Bilen,
 • Otel projelerinde görev yapmış,

Satış Yöneticisi : Erpa Özel Güvenlik, Süreç Yönetim Direktörlüğü’nde görevlendirmek üzere  aşağıdaki niteliklere uygun “Satış Yöneticisi ” arayışımız bulunmaktadır;

 • Satış hedeflerini takip ederek ürün/hizmet satışını en üst noktada tutmak,
 • Potansiyel müşteri ziyareti ile keşif yaparak ihtiyaç belirlemek ve ihtiyaca uygun en iyi sistemi sunmak,
 • Gelen öneri ya da taleplere uygun çözümleri bulup ürünün satış ve tanıtımını gerçekleştirmek,
 • Yönetim tarafından kendisine tebliğ edilen satış kotalarını yerine getirmek,
 • Rakip firma ve ürünlerini takip ederek pazarlama, teknik ve bilgi yönünden kişisel gelişimi sağlamak.

Genel Nitelikler:

 • Tercihen Üniversite mezunu,
 • En az 2 yıl Kurumsal Satış Yöneticisi olarak deneyim sahibi olan,
 • 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun bilgisi sahibi,
 • MS Office programlarını etkin kullanan,
 • İletişim ve Sunum becerileri gelişmiş,
 • B sınıfı ehliyet sahibi,
 • Askerlik görevini yapmış olmak (erkek çalışanlar için).
Temizlik Görevlisi

Erpa Özel Güvenlik İş Başvuru Formu

Erpa Özel Güvenlik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Erpa Özel Güvenlik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir