Er-Bakır Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Er-Bakır Personel Alımı ve İş İlanlarıEr-Bakır İş İlanları & Personel Alımları;

Er-Bakır bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Er-Bakır tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1937 yılından itibaren Denizli Kale İçi Bakırcılar Çarşısında el becerisi ile kazan, tencere, sini gibi evlerde kullanılan bakır mamulleri üreticisi olan Sn. A. Nuri ERİKOĞLU ilerleyen yıllarda bakırın kullanım alanının değişeceğini görmüştür. 1960’ lı yıllarda başladığı sanayiciliğinin getirdiği girişimcilik ruhuyla da, bugün hemen hemen her alanda kullanılan elektrik kablolarındaki bakır telleri üretmek amacıyla 1981 yılının 12 Mart’ ında Denizli 1. sanayi sitesinde 665 sokak 12/14 adresinde ER-BAKIR’ ı kurmuştur.

Er-Bakır İş Başvurusu

Er-Bakır iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Er-Bakır bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Er-Bakır dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Er-Bakır İnsan Kaynakları Politikalası:

 •  Kurum Kültürünü Vizyona Uygun Geliştirmek
 •  Doğru İnsanın Doğru İşte Çalışmasını Sağlamak
 •  Motive olmuş, Sadık Çalışanlar Yaratmak ve Sürekliliği Sağlamak
 •  Açık ve Etkin İletişim Ortamı Yaratmak
 •  İşgücü Planlamasında Aktif ve Etkin Rol Oynamak

Mekanik Bakım Teknisyeni:

Kurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO TS 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir.
ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt’in Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer alan ER-BAKIR, 2013 yılı İSO 500 araştırmasında 19. olmuştur.
“KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda ‘Mekanik Bakım Operatörü’ unvanı ile çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler:
 • Yeterlilikler
  -Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi mezun olmak (Torna-tesviye bölümü tercih sebebidir.)
  -En az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip
 • Yetkinlikler
  -Müşteri odaklı, değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak
Genel Başvuru (Engelli)

Er-Bakır İş Başvuru Formu

Er-Bakır iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Er-Bakır üzerinden yapmayacEr-Bakırnız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir