Enka Civata Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Enka Civata Personel Alımı ve İş İlanlarıEnka Civata İş İlanları & Personel Alımları;

Enka Civata bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Enka Civata tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Enka Civata, İmalat ve Sanayii Mamülleri Pazarlama Anonim Şirketi, 1987 yılında kurulmuş olup, civata, somun ve sac aksamlı üretimin yanı sıra gıda sektöründe çekirdek kahve imalatı, kahve makinaları ve otomasyon makineleri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, teknolojik gelişmelere paralel olarak, sürekli yenilenen makine ekipmanlarıyla, gelişen teknolojik yenilikleri araştırıp, eğitime önem vererek, bilinçli bir sorumluluk anlayışı ile hizmet vermektedir. Hizmetin teknoloji üzerinde yoğunlaşmasına önem veren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef alarak, sektörlerindeki uzun yıllara dayalı deneyimi ve referansları ile Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Enka Civata İş Başvurusu

Enka Civata iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Enka Civata bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Enka Civata dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Muhasebe:

 • Şirketin tüm genel muhasebe sürecinin yasal mevzuatlar çerçevesinde yönetiminin yapılması,
 • Aylık KDV/Muhtasar Beyannamelerinin kontrolünün yapılması,
 • Haftalık, aylık ve yıllık mali tablo ve raporların hazırlanması ve yorumlanması,
 • Aylık ve diğer dönemsel işlemlerde gerekli Muhasebe kontrollerinin yapılması.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, İktisat, Maliye),
 • Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyime sahip,
 • Tek düzen hesap planı uygulamalarına vakıf,
 • E-defter ve E-fatura uygulamalarına hakim ve bilgi sahibi,
 • MS Office programlarına, özellikle Excel programına hakim,
 • Analitik düşünen, raporlama, takip ve analiz yeteneği gelişmiş,
 • Yazma, dosyalama, raporlama ve planlama yeteneği güçlü,
 • Dikkatli ve detaylara önem veren,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Takım çalışmasına yatkın.

CNC Operatörü: Firmamızın Kalıphane Bölümünde görevlendirilmek üzere CNC Operatörütakım arkadaşı arıyoruz.

Genel Nitelikler:

 • Meslek Yüksek Okulu ve/veya Meslek Lisesi mezunu,
 • En az 2 yıl CNC Operatörlüğü yapmış,
 • CNC Dik İşleme Merkezleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
 • Tercihen saç kalıbı işlemesinde deneyimli,
 • Teknik Resim Okuyabilen,
 • Ölçüm aletlerini kullanabilen,
 • Vardiyalı Çalışabilecek,
 • Askerliğini yapmış.
Genel Başvuru
GENEL NİTELİKLER Bu ilan Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. ‘Genel Başvuru’ ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır. Başvurularınız Enka bünyesinde ileride oluşabilecek yurt içi ve yurt dışı tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Başvuru için aranan temel nitelikler; Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak İyi düzeyde İngilizce bilgisi, tercihen ikinci bir lisan bilmek
Üretim Planlama Elemanı
İş Tanımı: OTOMOTİV VEYA BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ ÜRETİM PLANLAMA ELEMANI ARAMAKTAYIZ

Aranan Nitelikler: OTOMOTİV VE BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ, SOĞUK SAC ŞEKİLLENDİRME İŞİNDE TECRÜBELİ, BENZER İŞLERDE EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ SORUMLULUK SAHİBİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

Elektrik Kalite Kontrol Şefi
GENEL NİTELİKLER devam eden kombine çevrim santrali projemizde değerlendirilmek üzere, ·Üniversitelerin Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, · Kalite standart ve mevzuatlarına hakim, · ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi, · Proje Kalite Planı gereksinimlerini uygulayacak, · Tercihen Kalite tetkikçi sertifikasına sahip, · İleri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, · Raporlama becerileri kuvvetli, · Şartname ve çizim okuyabilen, · Sahada gerçekleştirilen işlerin kalite kontrolü için kalite dokümantasyonu hazırlayabilecek, · Endüstriyel projelerde görev almış, Elektrik Kalite Kontrol Şefi arayışımız mevcuttur.
Mekanik Kalite Kontrol Şefi
GENEL NİTELİKLER devam eden kombine çevrim santrali projemizde değerlendirilmek üzere, · Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Makine Mühendisi, · Endüstriyel projelerde en az 5 sene deneyimli, · Kalite standart ve mevzuatlarına hakim, · ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi, · Proje Kalite Planı gereksinimlerini uygulayacak, · Tercihen Kalite tetkikçi sertifikasına sahip, · İleri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, · ASME Sec.IX, ASME B31.1, ASME Sec. I hakkında bilgi sahibi, · Ölçme tekniklerini bilen, · Kaynaklı birleştirmeler ve tahribatsız muayene konusunda tecrübeli, · Mekanik ve enstrümantasyon kalite kontrol aktivitelerinde tecrübeli, Mekanik Kalite Kontrol Şefi arayışımız mevcuttur.

Enka Civata İş Başvuru Formu

Enka Civata iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Enka Civata üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir