Elba Basınçlı Döküm Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Elba Basınçlı Döküm Personel Alımı ve İş İlanlarıElba Basınçlı Döküm İş İlanları & Personel Alımları;

Elba Basınçlı Döküm bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Elba Basınçlı Döküm tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1969 yılında İstanbul-Maltepe’de kurulan ELBA, otomotiv sanayinin talep ettiği alaşımlı alüminyum basınçlı döküm ve zamak parçaların üretimiyle faaliyete geçti. Basınçlı döküm alüminyum radyatör ve alaşımlı alüminyum jantı da üretimine dâhil eden şirket, toplu konut yapımının artması, maliyet ucuzluğu, montaj, kullanım ve temizlik kolaylığı estetik gibi nedenlerle 1990 yılında Manisa’da Organize Sanayi Bölgesi 1.kısımda E.C.A. markalı yarı-otomatik kaynak hatlarıyla panel radyatör üretimine başladı.2001 yılından itibaren teknolojisi yenilenen ELBA, eski hatlarını devre dışı bırakarak 550.000 mtül kapasiteli tam otomatik ve ileri teknolojik 1.Kaynak Hattı’nı devreye aldı; daha yüksek ısıl verim ve daha estetik görünümlü yeni tasarım panel radyatör üretimine geçti. Artan talepler doğrultusunda 2003 yılından 612.000 mtül üretim kapasiteli 2.Kaynak Hattı da devreye alınarak, üretim kapasitesi yıllık 1.224.000 mtül’e çıkarıldı.

Elba Basınçlı Döküm İş Başvurusu

Elba Basınçlı Döküm iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Elba Basınçlı Döküm bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Elba Basınçlı Döküm dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Üretim İşçisi: Faaliyet gösteren ve Elginkan Topluluk Şirketleri (E.C.A.) bünyesinde Panel Radyatör üreten ELBA BASINÇLI DÖKÜM SAN. A.Ş. ünvanlı şirketimizde Üretim Bölümünde çalıştırılmak üzere, aşağıdaki özellikleri taşıyan ve vardiyalı olarak çalışabilecek dolgun ücret ile KADROLU ÜRETİM İŞÇİLERİ alınacaktır.

Genel Nitelikler:

  • Düz Lise mezunu ve tercihen Meslek Liselerinin Metal İşleri, Makine, Torna, Elektrik  vb. bölümlerinden mezun,
  • 35 yaşını aşmamış,
  • Erkek ve Askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Beden işçiliği için gerekli, sağlık ve fiziki yeterliliğe sahip

Satınalma Sorumlusu:  Elginkan Holding’ e bağlı Çelik panel radyatör üretimi yapan  Elba Basınçlı Döküm Sanayi A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

Genel Nitelikler:

  • Tercihen Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İktisat ve İşletme Bölümlerinden mezun,
  • Kalite sistemleri ile ilgili bilgi sahibi olup ISO 9001, 18001, 14001, 50001 sistemlerini yönetecek,
  • Tercihen 1-2 yıl tecrübeli,
  • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • 30 yaşını aşmamış, bayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Elba Basınçlı Döküm İş Başvuru Formu

Elba Basınçlı Döküm iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Elba Basınçlı Döküm üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir