Ege Fren Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Ege Fren Personel Alımı ve İş İlanlarıEge Fren İş İlanları & Personel Alımları;

Ege Fren bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ege Fren tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Ege Fren Sanayi ve Ticaret A.Ş, 23 Ocak 1987 tarihinde Özakat Holding’e bağlı Otomobilcilik A.Ş. (%51) ile Rockwell International Finance Co. (%49) tarafından kurulmuştur.

Yerli ortağın hisseleri (%51) 1990 yılında Hüseyin Bayraktar Yatırım Holding’e, yabancı ortağın hisseleri ise (%49) 1997 yılında Meritor’a devredilmiştir.

2005 yılı sonu itibariyle ödenmiş sermayesi 8.000.000 TL dir.

Ana fabrikası Pınarbaşı-İzmir’de olup 8.307 m2’si kapalı olmak üzere 27.158 m2’dir. İhracat amaçlı üretim yapan ikinci fabrika 6.260 m2 kapalı alana sahip olup Ege Serbest Bölgesi Gaziemir-İzmir’dedir.

Ege Fren İş Başvurusu

Ege Fren iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ege Fren bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ege Fren dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Tezgah Operatörü: 1987 yılında kurulan Ege Fren Sanayii ve Ticaret A.Ş., Bayraktar Holding ve dünyanın önde gelen otomotiv teknoloji şirketlerinden Meritor ortaklığıdır. İzmir Pınarbaşı ve Serbest Bölge fabrikaları ile faaliyetine devam eden Ege Fren; ARGE Merkezi, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO TS 16949 ve Ford Q1 belgelerine sahiptir. Meritor, Renault V.I ve Bosch lisansları ile frenler ve fren komponentleri üreten Ege Fren, ürünlerini başta Avrupa ve Amerika olmak üzere bir çok ülkedeki araç üreticilerine ihraç etmektedir.

 • Çıraklık Okulu, Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu mezunu (Tercihen Torna/Tesviye, CNC, Metal İşleri bölümü)
 • Vardiyalı çalışma engeli olmayan,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek adaylar için)

Mavi Yaka Ekip Lideri:

 • Yeni kurulacak kataforez kaplama ve toz boya tesisinin tüm ölçüm, deney, laboratuvar testlerini gerçekleştirmek ve kayıt altına almak.
 • Müşteri beklentilerine göre yapılacak olan testleri raporlamak, projelerle ilgili parçaların laboratuvar ölçümlerini teknik şartnamelere göre yapmak.
 • Ön işlem ve kataforez kaplama hatlarında banyo analizleri yapmak, kaplama problemlerini çözmek ve kaplama kalitesini geliştirmek üzere çalışmak.
 • Kaplama ve yüzey işlem banyolarının bakım, yenileme, kurulum vb. işlemlerini takip etmek.
 • ISO TS 16949, ISO 140001 ve OHSAS 18001 kapsamında çalışmalarını yürütmek.

Genel Nitelikler:

 • Meslek Lisesi veya MYO mezunu (Tercihen Kimya bölümü)
 • Kataforez kaplama konusunda minimum 2 yıl deneyimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Kalite Güvence Operatörü
GENEL NİTELİKLER Çıraklık okulu, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu (Tercihen Torna/Tesviye, CNC veya Metal İşleri) Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Teknik resim okuyabilen, Malzeme konularında bilgi sahibi, Ölçüm ekipmanları ve kalite kontrol ölçüm metodları hakkında bilgi ve beceriye sahip, Tercihen üç koordinatlı cihazlarda paket ölçüm programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, 35 yaşını doldurmamış, Askerliğini tamamlamış.
Mekanik Bakım Operatörü
GENEL NİTELİKLER Torna-tesviye veya kaynaklı konstrüksiyon bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe mekanik bakım alanında minimum 3 yıl tecrübeli, Hidrolik ve pnömatik konularına hakim, ISO TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001 ve TPM konularında bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış

Ege Fren İş Başvuru Formu

Ege Fren iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ege Fren üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir