Echomar Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Echomar Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanlarıEchomar Hastanesi İş İlanları & Personel Alımları;

Echomar Hastanesi bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Echomar Hastanesi tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Echomar Sağlık Grubu 1992 yılından bu yana uzun yıllardır kalite standartları çerçevesinde hizmet vermektedir. Tıbbi görüntüleme merkezleri alanında Türkiye ve Avrupa’da teknolojik yatırımlarıyla tanınmaktadır. Echomar; mesleki uzmanlığa sahip, insana değer veren deneyimli bir ekibe sahip, uluslararası standartlarda kalite anlayışı ve uygulamaları ile sağlık alanında yaygın olarak tercih edilen görüntüleme ve laboratuvar tetkiklerini sunmaktadır. Geniş cihaz parkuruna sahip Echomar; teknolojiyi yakından takip ederek görüntüleme ve tanıda, dünyadaki yeniliklerin Türkiye’ye taşınmasına aktif rol üstlenmektedir.  Echomar, sağlık hizmetlerine paralel olarak yapılmakta olan araştırmalar neticesinde oluşan talep ve ihtiyaçların karşılanabilmesi için yeni şube ve teknolojik yatırımlarını kurumun stratejik planları doğrultusunda yapmaktadır. Toplam kalite anlayışı doğrultusunda beklenti ve memnuniyete odaklı kalite bilinci daima öncelik durumundadır. Teknoloji ve geliştirilen sistemlerle birlikte işleyiş süreçleri sürekli olarak gözden geçirilmekte ve iyileştirme çalışmalarına önem verilmektedir. Çalışanlarımızın değerli oldukları bilinci ile onları eğitimlerle desteklemekte ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkin kılmaktayız.  Teknolojik gelişmeleri, bilimsel ve yönetsel atılımları sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunmaktayız.

Echomar Hastanesi İş Başvurusu

Echomar Hastanesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Echomar Hastanesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Echomar Hastanesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Radyoloji Teknisyeni / Radyoloji Teknikeri: Echomar Ataköy Hastanesi’nde çalışmak üzere Radyoloji Teknisyeni / Radyoloji Teknikeri alınacaktır.

  • Lise veya üniversitelerin Radyoloji  Teknisyenliği / Teknikerliği bölümü mezun,
  • Hasta odaklı,
  • Tercihen BT çekimlerinde deneyimli,
  • İletişimi kuvvetli,
  • Dış görünümüne özen gösteren,
  • Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

Hemşire

Hastanemizde supervisor olarak görevlendirilmek üzere;

Genel Nitelikler

-Alanında en az 2 yıl tecrübeli
-İlgili bölüm mezunu
-Branşıyla ilgili güncel bilgileri takip eden
-İnsan ilişilerinde başarılı
-Ekip çalışmasına önem veren
-İngilizce veya Almanca bilen
-Sigara kullanmayan
-Supervisor görevini üstlenebilecek

Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

Odyometrist
Genel Başvuru

Echomar Hastanesi İş Başvuru Formu

Echomar Hastanesi iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Echomar Hastanesi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir