ECE Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları 2019

ECE Türkiye Personel Alımı ve İş İlanlarıECE Türkiye İş İlanları & Personel Alımları;

ECE Türkiye bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. ECE Türkiye tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

İstanbul merkezli “ECE Türkiye”, Ekim 2000’de Alışveriş Merkezi sektöründe Avrupa lideri olan Alman “ECE” tarafından kurulmuştur. Bir yatırım ve hizmet firması olan ECE Türkiye, Alışveriş Merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak mimari ve konsept planlama, proje yönetimi, kiralama, Alışveriş Merkezi yönetimi, bütçeleme hizmetleri ile finansal ve hukuki hizmetlerin tümünü aynı çatı altında toplamaktadır.

Türkiye’nin en prestijli Alışveriş Merkezlerinden olan İstanbul’daki MIPIM Ödülü sahibi Marmara Park, Maltepe Park, MetroCity, Aqua Florya, Axis İstanbul ve Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Ankara’da ANKAmall ve ACity, Eskişehir’de Espark, Afyonkarahisar’daki Park Afyon, İzmir’deki MaviBahçe, Antalya’daki TerraCity ve Antalya Migros Alışveriş Merkezi ile Bursa’daki Sur Yapı MARKA Alışveriş Merkezi ECE Türkiye tarafından başarıyla yönetilmektedir. ECE farklı ve etkin yönetim anlayışı ile perakende dünyasına yön verirken, ECE Türkiye de yeni yatırımları, geliştirmekte olduğu projeler ve yenileme projeleri ile Türkiye pazarında büyümeye devam etmektedir. Firmanın planlama aşamasında pek çok projesi mevcuttur.

ECE Türkiye, pazardaki köklü tecrübesi, projeye özel sunduğu hizmetler, yenilikçi konseptler, herbir projeye göre farklılaşan marka ve kiracı karması, yüksek profesyonelliği, uzmanlığı,  müşteri odaklı stratejisi ve güçlü performansı ile perakende sektörünün geleceğine yatırım yapmaktadır.

ECE Türkiye İş Başvurusu

ECE Türkiye iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki ECE Türkiye bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

ECE Türkiye dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Teknisyen: ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş., Avrupa’da sektoründe lider olan Alman ECE Grubu bünyesinde kurulmuş olup Türkiye’de büyük ölçekli Alışveriş Merkezi yatırım projelerinin geliştirilmesi, planlanması, inşaatı, kiralanması ve yönetimi alanında hizmet vermektedir. ECE Grubu 196 Alışveriş Merkezinin yönetimini yapmaktadır. Alışveriş merkezlerinin yönetimi konusunda Türkiye’de lider konumda olan ve MetroCity Levent, CarrefourSA Maltepe Park, Mavibahçe İzmir, Aqua Florya İstanbul, Espark Eskişehir, Terracity Antalya,Park Afyon, ANKAmall Ankara, Migros Beylikdüzü, Migros Antalya, A City Ankara ve İstanbul Marmarapark Alışveriş Merkezlerini başarıyla yönetmekte ve kiralama faaliyetlerini yürütmektedir.

CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezimizde görevlendirilecek ElektrikTeknisyenleri arıyoruz.

Genel Nitelikler:

 • Teknik ekipmanların işletilmesi ve bakımında sorumluluk üstlenecek (Alçak Gerilim, Zayıf Akım, yürüyen merdiven, asansör, ısıtma-soğutma sistemleri, havalandırma, sıhhi tesisat vb. günlük teknik ve genel işler),
 • Bina otomasyon ve enerji yönetim sistemleri konusunda tecrübeli,
 • Temizlik ve güvenlik şirketleriyle koordineli ve uyumlu çalışacak,
 • Endüstri meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek okulu (Elektrik, Mekanik) mezunu,
 • 5 Yıldızlı otel, alışveriş merkezi veya büyük ölçekli bir işletmede en az 2 yıl iş tecrübesi olan,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış.
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek.

Kiralama Asistanı:

 • Sorumlu olacak; Leasing ekibinin desteği,
 • Veri tabanlarının desteğiyle son teslim tarihlerini denetlemek,
 • Kira Sözleşmelerinin Taslağı,
 • Kira Sözleşmeleri ile ilgili yazışmalar,
 • Diğer bölümlere ve Alman meslektaşları ile iletişimde olmak

Gerekli Nitelikler:

 • Üniversite derecesi,
 • Çok iyi düzeyde konuşulan ve yazılı İngilizce,
 • MS Office iyi bilgisayar becerileri (Word, Excel, PowerPoint),
 • Mükemmel iletişim becerileri.
Teknik Müdür
Pazarlama Müdürü

ECE Türkiye İş Başvuru Formu

ECE Türkiye iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan ECE Türkiye üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir