ebebek Personel Alımı ve İş İlanları 2019

ebebek Personel Alımı ve İş İlanlarıebebek İş İlanları & Personel Alımları;

ebebek bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. ebebek tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir.

ebebek, iki satış kanalı üzerine yoğunlaşmıştır:

 • E-ticaret
 • Mağazacılık

ebebek İş Başvurusu

ebebek iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki ebebek bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

ebebek dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı: Satış Danışmanlarımız; satış, kasa işlemleri, mal kabul işlemleri, mağaza içi ürün yerleşimi, etiketleme gibi mağaza içindeki tüm görevlerde çalışmaktadırlar.

Genel Nitelikler:

 • En az lise mezunu
 • Tercihen perakende mağazacılık sektöründe deneyimli
 • Nezaket ve zarafet kurallarını benimsemiş, özümsemiş
 • Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş.

Tekstil Kategori Uzman Yardımcısı: Tedarikçi firmalar ile ilgili kategoriye ilişkin görüşmelerin yapılması, Rakip fiyat analiz çalışmalarının yapılması Kampanyalarının planlanması Yapılan kampanyaların performans değerlendirme analizlerinin yapılması, Yeni ürün için piyasa araştırmalarının yapılması, Firmalar ile görüşerek haftalık fiyat revizyonlarının yapılması, Aylık insert çalışmalarını yürütme, Sisteme yeni ürün ve çıkan ürünlerin tanımlanması, Değişiklik, indirim, iade vb. işlerde faturaların kesilmesi ve takibini yapılması

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ile ilgili bölümlerinden mezun
 • Mağazacılık, ticari yönetim ve pazarlık konularında tercihen 1 yıl deneyimli veya yeni mezun Bebek ürünleri kategorilerinde deneyimli
 • Takım çalışmasına yatkın, planlama, organizasyon, koordinasyon becerisi gelişmiş
 • İletişimi ve ilişki yönetimi kuvvetli, analitik, sonuç odaklı
 • Microsoft Office programlarını kullanabilen
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen.
Takım Lideri
Bordro ve Özlük İşleri Yöneticisi

ebebek İş Başvuru Formu

ebebek iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan ebebek üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir