D’S Damat Personel Alımı ve İş İlanları 2019

D’S Damat Personel Alımı ve İş İlanlarıD’S Damat İş İlanları & Personel Alımları;

D’S Damat bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. D’S Damat tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Erkek giyiminin pazar lideri D’S Damat, 2002 yılında geniş kitlelere  kalite ve konforu sunmak üzere kuruldu. Kumaş seçimleri, dikiş, kalıp ve tasarımları ile kendi ligini yaratmış olan D’S Damat koleksiyonları %100 yerli yüksek kalitede kumaşlar ile Türkiye’de üretiliyor. Bünyesinde barındırdığı farklı alt koleksiyonlarla, klasikten moderne, kendi stilini yaratmak isteyen tüm erkeklerin gardıroplarına giren D’S Damat koleksiyonları, erkeklere fonksiyonelliğin yanında şıklık da kazandırıyor. Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunan D’S Damat, son yıllarda hızla büyüyerek Türkiye genelinde 128 noktada, dünyada 35 ülkede Türk ve yabancı erkeklerin giyim alışkanlıklarını değiştirmeye, en özel anlarına şahitlik etmeye devam ediyor.

D’S Damat İş Başvurusu

D’S Damat iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki D’S Damat bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

D’S Damat dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı: ORKA Holding’in genişleyen mağazalar zinciri olan Damat Tween markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, yukarıdaki niteliklere sahip mağazamız için  “Satış Danışmanı ” arıyoruz.

Genel Nitelikler:

 • Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli
 • En az lise mezunu
 • Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
 • Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı

Kasa Sorumlusu: ORKA Holding’in genişleyen mağazalar zinciri olan D’S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, yukarıdaki niteliklere sahip mağazamız için ”Kasa Sorumlusu”  arıyoruz.

Genel Nitelikler:

 • Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • En az lise mezunu,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
 • Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Nebim V3 programını bilen.
Müşteri İlişkileri Uzmanı
Muhasebe Uzmanı
Görsel Hazırlama Uzmanı
Danışma Sekreteri

D’S Damat İş Başvuru Formu

D’S Damat iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan D’S Damat üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir