Dentaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Dentaş Personel Alımı ve İş İlanlarıDentaş İş İlanları & Personel Alımları;

Dentaş bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Dentaş tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Viyol olarak adlandırılan kalıplanmış selülozik ambalaj malzemeleri tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., yumurta viyolü pazarında Türkiye, Romanya ve Bulgaristan’da pazar lideri konumunda olup tüm Balkan ülkeleri ve birçok Avrupa ülkesine de satış yapmaktadır. Ambalaj sektöründe kalıplanmış selülozik malzemeler üretimi alanında öncü olan Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. yenilikçi ürünleri ile dünyanın her yerinde tercih edilen seçkin bir marka olmayı stratejik hedef olarak belirlemiştir. Abalıoğlu Holding bünyesinde bulunan Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., çevre dostu olan selülozik bazlı ürünleri ile sağlıklı ve hijyenik ambalaj üretimini uluslararası yatırım politikaları ile genişleterek ve sektörün öncü teknolojilerini kullanarak büyümesini devam ettirmektedir.

Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. stratejik hedeflerine paralel olarak ilk yabancı yatırımını 2003 yılı sonunda Romanya’nın Tartaşeşti ilçesinde %100 hissesine sahip olduğu SC Dentaş Romania SRL şirketini kurarak yapmış ve şirketin 2006 yılı ortalarında üretime başlamasını sağlamıştır. Yine aynı stratejik planlar çerçevesinde Aksaray ilinde 2014 yılında ikinci üretim tesisini kurup üretime başlamıştır. Bünyesinde ürün tasarım bölümü bulunduran Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. yoğun Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştirmek için Türkiye’nin en gelişmiş Kağıt Hamuru ve Kağıt Ar-Ge laboratuvarını kurmuş ve ürün çeşitliliğine yönelik proje birimini yapılandırmıştır. 2007 yılında Avrupa’nın lider viyol üreticileri tarafından kurulan Avrupa Viyol Derneği EMFA (European Moulded Fibre Association)’nın kurucu üyelerinden olan Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., 2012 yılında da Uluslararası Viyol Üreticileri Birliği IMFA (International Molded Fiber Association)’ya asli kongre üyesi olmuştur.

Ürettiği mamul itibarı ile çevre konusunda duyarlı olan Dentaş Kağıt San. A.Ş., aynı duyarlılığı üretim aşamasında da göstermektedir. Ortaya çıkan atıklar kapalı sistemle yeniden üretime kazandırılmaktadır. Dentaş Kağıt San. A.Ş., tamamen doğayla dost ve insan sağlığına zararsız maddeler kullanmakta olup sektörde bu kaygıyı en çok taşıyan firmalar arasında bulunmaktadır. Üretim faaliyetleri esnasında doğaya buhar ve temiz su dışında hiçbir atık bırakmayan Dentaş Kağıt San. A.Ş., sosyal sorumluluk projelerini de desteklemektedir.

Dentaş İş Başvurusu

Dentaş iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Dentaş bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Dentaş dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Mekanik Bakım Ustası: Oluklu Mukavva sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ambalaj Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere”MEKANİK BAKIM USTASI” takım arkadaşları aramaktayız.

 • Her türlü mekanik donanımın, periyodik koruyucu / kestirimci bakım ve yağlama faaliyetlerini planladığı şekilde gerçekleştirmek,
 • Planlı bakımların belirlenen zamanlarda, periyodik olarak gerçekleştirilmesini sağlayarak arızi bakımları azaltmak.
 • Tüm fabrikanın mekanik arızaları ile ilgilenmek.
 • Bakım ve onarım atölyelerinde yapılan işlerle ilgili olarak kayıtları oluşturmak.
 • Proses kullanma suyunun düzenli sağlanması için teknik düzeyde araştırma yapmak, sondaj ve tesisat ile ilgili faaliyetleri yürütmek.

Genel Nitelikler:

 • Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik liselerin Metal İşleri, Motor ya da Torna-Tesviye Bölümlerinden mezun,
 • Alanında min 2 yıl tecrübeli,
 • Ms Office programlarını kullanabilen,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • B sınıfı ehliyeti olan,
 • Seyahat engeli olmayan

Elektrik Bakım Ustası: Oluklu Mukavva ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren Oluklu Mukavva San. A.Ş.’nin  Oluklu Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere “Elektrik Bakım Ustası”takım arkadaşları aramaktayız.

Genel Nitelikler:

 • Tercihen Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik bölümünden mezun,
 • PLC ve Endüstriyel elektronik uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli,
 • Otomasyon sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan,
 • Minimum 2 yıl fabrika deneyimi olan,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Analitik düşünce yapısına sahip,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Dentaş İş Başvuru Formu

Dentaş iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Dentaş üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir